ECZACIBAŞI MONROL NÜKLEER ÜRÜNLER SAN. VE TİC.A.Ş.


Yetkili Adı: ŞÜKRÜ BOZLUOLÇAY - HASAN ULAŞ ÖZCAN- TESİS MÜDÜRÜ MURAT DÖNMEZ
Kuruluş Tarihi: 0000-00-00
Sektör: Kimya
Ürünler:

NÜKLEER TIP RADYOAKTİF İLAÇ

Telefon: 258 04 17 - 18
Faks: 258 04 20
Web: www.monrol.com.tr
E-posta: [email protected]
Tescilli Marka:
Ürün / Hizmet Kapasitesi:
Tesisin Açık Alanı:
Tesisin Kapalı Alanı:
Adres:

AOSB 1.KISIM MAH. ANTALYA BULVARI NO:18 DÖŞEMEALTI/ANTALYA


İhracat Yaptığı Ülkeler:


Eczacıbaşı-Monrol Nükleer Ürünler, Monrol Nükleer Ürünler ve Eczacıbaşı İlaç firmalarının eşit hisseleriyle 2008 yılında kurulan bir ortaklık olup, kurulduğu günden bu yana yaptığı yatırımlar ve ürettiği ürünler ile Türkiye nükleer tıp sektörünün gelişmesine öncülük eden, yüksek hizmet kalitesinden ödün vermeden büyüyen, yüksek kalitede radyofarmasötik ilaç üretimi gerçekleştiren bir nükleer tıp firmasıdır.

Eczacıbaşı-Monrol’ün, dünya standardında, modern ve çevre dostu teknolojilerin kullanıldığı 7’si Türkiye’de, 4’ü yurt dışında olmak üzere toplam 11 üretim tesisi bulunmaktadır. (Bulgaristan, Polonya, Romanya ve Mısır). Kuruluş, bunların yanı sıra, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri’ ve Libya’da siklotron tesisleri işletmektedir.

Türkiye ve yurt dışındaki organik büyümeye ek olarak Eczacıbaşı-Monrol, 2011’de Mol-Image, 2012’de Capintec’i satın alarak ürün portföyünü genişletmiştir.

Genel Müdürlüğü Ataşehir’de bulunan Eczacıbaşı-Monrol, 300 çalışanı ve 15 distribütörü ile kaliteden ve müşteri odaklı hizmetlerinden taviz vermeksizin Türkiye’deki nükleer tıp merkezlerine hizmet verirken, yurt dışında da 30’u aşkın ülkeye satış yapmaktadır