SİRANE AMBALAJ PLS.MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.


Yetkili Adı: TAŞKIN ÖZTAŞ
Kuruluş Tarihi: 0000-00-00
Sektör: Kağıt
Ürünler:

AMBALAJ MALZEMESİ

Telefon: 290 32 32
Faks: 290 30 06
Web: www.sirane.com
E-posta: taskin.oztaş@sirane.com
Tescilli Marka:
Ürün / Hizmet Kapasitesi:
Tesisin Açık Alanı:
Tesisin Kapalı Alanı:
Adres:

AOSB 3.KISIM MAH. 37. CADDE NO:17 DÖŞEMEALTI/ANTALYA


İhracat Yaptığı Ülkeler:


Sirane firması ambalaj sektöründe yenilikçi hizmet anlayışı ve kalitesiyle,çözüm odaklı ve ileri teknoloji bilgisine sahip mühendis kadrosuyla  2003 yılında İngilterede kurulmuştur. 2011 yılında ise Türkiyede yatırım yapılmış, Antalya organize Sanayi bölgesinde, Taşkın Öztaş ve Simon Ballderson ortaklığıyla fabrika kurulmuştur. Sirane yüksek üretim yetenekleri ile süreç geliştirme şirketidir. Ambalaj sektöründeki birçok firma sektöre sadece kendi ürün yelpazelerindeki ürünleri sunarken, Sirane firması ambalaj sektöründeki müşterilerinin özel ihtiyaçlarına göre tasarımlar oluşturur  ve yaratıcı, akılcı çözümler geliştirir. Müşterilerine olabilecek en tasarruflu ama en verimli, kullanışlı ürünler ve yenilikçi çözümler sunar.

Sirane sahip olduğu yüksek teknolojisi,çekirdek becerileri, malzeme ve hammadde bilgisi ile müşterilerine muhteşem  ürünler geliştirmek ve bu ürünleri üretmek için gerekli olan, makine parkuruna sahiptir. Sirane müşterilerine  tasarım ve süreç mühendisliği hizmeti sunar. Sürecin en başından sonuna kadar müşterilerinin yanında yer alır.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlemek sonrasında hızlı bir şekilde müşteriye özel,memnuniyet verici yenilikçi çözümler oluşturmak ve geliştirmektir.Sirane imalatları ve ar-ge  çalışmaları Telford İngiltere’de yapılır. 24 saat imalat Operasyonu, kısa teslim süreleri, yüksek kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla birlikte Sirane firması dünya kabullü BRC firması tarafında akredite edilmiştir.

Siranenin bazı ürünlerini özel emici pedler, biyo-bozunur, biyo-kompostlaştırılabilir doğa dostu ambalajlar mikrodalga ve fırın poşetleri, gıda ve tıbbi sektör ambalajları,gıdaların raf ömürlerini uzatan saklama ve ihracat poşetleri,et ürünleri için vakum torbaları ve birçok amaca yönelik farklı özelliklerdeki ambalajlar olarak sıralayabiliriz. Size en uygun maliyetlerle en yüksek teknoliji ürünlerini en akılcı ve pratik kullanım şekliyle sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

Aklınızda ambalaj sektörü için tasarladığınız ve hayata geçirmeyi planladığınız bir hayaliniz bir düşünceniz varsa lütfen bize ulaşınız. Sirane hayallerinizi gerçeğe dönüştürür.