ALDAŞ ALTYAPI YÖNETİM DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ ELEKTRİK ENERJİSİ YAPI ELEMANLARI ÜRETİMİ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİC. A.Ş.


Yetkili Adı: MESUT KOCAGÖZ
Kuruluş Tarihi: 0000-00-00
Sektör: İnşaat
Ürünler:

All kinds of concrete, ready mixed concrete, aerated concrete and other lightweight concrete building elements, precast, concrete pipes, bricks, keystone, building tile, floor, roof covering, conical curbstone, chimney rings and briquette production, to market, manufacture, install, manufacture and export all kinds of construction elements such as semi-finished and finished products used in ther production.

Telefon: 259 32 16
Faks: 259 32 20
Web: www.aldas.com.tr
E-posta: [email protected]
Tescilli Marka:
Ürün / Hizmet Kapasitesi:
Tesisin Açık Alanı:
Tesisin Kapalı Alanı:
Adres:

AOSB 3.KISIM MAH. 30. CADDE NO:10 DÖŞEMEALTI/ANTALYA


İhracat Yaptığı Ülkeler:


ALDAŞ A.Ş. sunduğu profesyonel teknik ve yönetim altyapısı ile su ve atıksu projeleri, enerji üretimi, ulaşım ve sürdürülebilir çevre konularında geniş çaplı bir yelpazede hizmet vermektedir.  ALDAŞ A.Ş. bilgi ve birikimi ile sunduğu hizmetlerde yerel ve ulusal alanlarda inovasyon, iş birliği, teknik mükemmellik sağlayarak çözüm odaklı evrensel bir yönetim anlayışı sunmaktadır.

Antalya ili su ve atık su altyapı yatırımlarına ilişkin “Antalya Su Temini ve Atıksu Projesi (AWSSP)” ile ilgili ASAT ve Dünya Bankası arasında 1995 yılında imzalanan kredi ikraz anlaşması kapsamında, ALDAŞ A.Ş., Bakanlar Kurulu kararına istinaden, su temini ve kanalizasyon hizmetlerini sağlamak, çöp ve her tür atığın toplanması ve yok edilmesi için gerekli adımları atmak, inceleme, program ve projeleri hazırlamak, söz konusu çalışmaların doğal kaynakların kamu çıkarları doğrultusunda en etkili ve verimli kullanımı yoluyla gerçekleştirilmesi için yasal, ekonomik ve teknik altyapıları hazırlamak, gerek duyulan tesislerin kurulmasını sağlamak ve bunları işletmek, söz konusu hizmetlerin amaçları doğrultusunda gereğine uygun şekilde yerine getirilmesi amacıyla gerekli tüm önlemleri almak üzere 13 Aralık 1995 tarihinde tüzel kişilik kazanmıştır.