İNARMA İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM TEKSTİL GIDA HAYVANCILIK TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ.


Yetkili Adı: GÖKHAN GÜRBÜZ
Kuruluş Tarihi: 0000-00-00
Sektör: Makina Sanayi
Ürünler:
Telefon: 316 10 82
Faks: 316 10 92
Web: www.inarma.com.tr
E-posta: info@inarmainsaat.com
Tescilli Marka:
Ürün / Hizmet Kapasitesi:
Tesisin Açık Alanı:
Tesisin Kapalı Alanı:
Adres:

AOSB 3.KISIM MAH. 30. CADDE NO:27 DÖŞEMEALTI/ANTALYA


İhracat Yaptığı Ülkeler:


HAKKIMIZDA

İNARMA İNŞAAT 'ın temeli, 1962 yılında, yapımını üstlenmiş olduğu Devlet Su İşleri, "KIRKDİLİM Tünel İnşaatı" ile dedem İMAM GÜRBÜZ Bey tarafından atılmıştır. Sektörde gösterilen başarılar sonucu kurumsal yapıya dönme ihtiyacı doğmuş, bu deneyim ve birikimi bir şirket çatısı altında birleştirmek amacıyla 2009 yılında İNARMA İNŞAAT kurulmuştur. İnarma markası oluşturulurken 3 nesilden yola çıkılmıştır. Dede, baba ,oğul isimleri İnarma ismini doğurmuştur.

Bu şirket, kurulduğu günden itibaren sürekli kendini yenileyen, araştırmacı, uzman ve dinamik kadrosu, deneyimli saha ekibi ve sürekli takip etmekte olduğu son teknoloji ile İnşaat, Yol, Baraj, Dekapaj, Tünel, Sulama ve her türlü Altyapı İnşaatı gibi sektörlerde, hem yurt içerisinde hem de yurt dışında faaliyet göstererek, yaptığı çalışmalarla Türk İnşaat Sektöründe lider bir rol üstlenmiştir.

VİZYONUMUZ

Global pazarlarda ses getirecek öncü ve örnek yatırım projelerimiz ile ülkemizin ekonomisine değer katmak ve geleceğin şekillenmesinde rol sahibi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası pazarlarda, gelişen teknolojiyi pusula olarak kullanan, en zor rekabet koşullarında bile, kalite anlayışından ve doğaya saygısından ödün vermeden en zor projeleri bile en uygun fiyatlara yapabilen örnek bir şirket olmaktır.

+90 242 258 11 00