LİDER GÜBRE TARIM ÜRETİM VE PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Yetkili Adı: HAKAN PAKALIN
Kuruluş Tarihi: 0000-00-00
Sektör: Tarım
Ürünler:

MİKROBİYEL GÜBRE ÜRETİMİ 

Telefon: 321 19 98
Faks: 322 98 81
Web: www.lidergubre.com.tr
E-posta: [email protected]
Tescilli Marka:
Ürün / Hizmet Kapasitesi:
Tesisin Açık Alanı:
Tesisin Kapalı Alanı:
Adres:

AOSB 1.KISIM MAH. ANTALYA BULVARI NO:13 DÖŞEMEALTI/ANTALYA


İhracat Yaptığı Ülkeler:


Şirketimiz Türkiye’nin tarımsal verimliliğini geliştirmek amacıyla 2008 yılında kurulmuş olup, AOSB 1. Kısım da 6000 m2 alanda faaliyetini devam ettirmektedir. Faaliyet alanımız Kimyevi ve Organik Gübre üreticiliğidir. Firmamızın kuruluş felsefesinde açıklık, şeffaflık, dürüstlük, karşılıklı saygı, etik değerlere bağlılık, çevreye duyarlılık ve toplumsal sorumluluk ilkeleri yer almaktadır. Lider Gübre, bir mal ve hizmet üreticisi olarak müşterilerine, çalışanlarına, topluma ve çevreye karşı sorumluluklar taşımaktadır. Kurumsallık, teknoloji, çalışanlarının motivasyonu ve müşteri memnuniyeti faaliyetlerinin ana eksenini oluşturur.

Üretimini yapmış olduğumuz Tarım Bakanlığından tescilli 100 çeşit ürünümüz vardır. Bunların 21 tanesinin marka tescili ve 3 tanesinin de Organik Tarım sertifikası mevcuttur.

Firmamız varoluşundan bu yana kalitesinden taviz vermeden mükemmelliğin detayda gizli olduğu bilinci ve ‘’Daima daha iyiye’’ hedefi ile çağdaş hizmet sunmaktadır.

Sektöründe kalite standartlarını sürekli geliştirip, içinde bulunduğu pazarda ‘‘Lider’’ firma olma hedefinde ilerlemektedir. Bu hedefe ulaşmak için müşteri güven ve memnuniyetini sağlamayı ön planda tutmaktadır.

 

Firmamız kurulduğu yıldan itibaren sürekli kendini yenileyen ve büyüyen bir şirket olmakla birlikte Tarım sektöründe emin adımlarla daha da ileriye yürümektedir.