CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.


Yetkili Adı: Tarık SARVAN
Kuruluş Tarihi: 2003-12-20
Sektör: Makina Sanayi
Ürünler:

GÜNEŞ PANELİ VE EKİPMANLARI-MÜHENDİSLİK

Telefon: 0242 229 00 54
Faks: 0242 229 00 74
Web: www.cw-enerji.com
E-posta: [email protected]
Tescilli Marka:
Ürün / Hizmet Kapasitesi:
Tesisin Açık Alanı:
Tesisin Kapalı Alanı:
Adres:

Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım 33. Cadde  Döşemealtı/Antalya


İhracat Yaptığı Ülkeler:


CW ENERJİ MÜH.TİC. VE SAN. A.Ş. 2010 yılında kurulmuş fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren üretim ve hizmet firmasıdır. CW Enerji güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak 1 MW üstü ve altı projeler planlama, projelendirme, finans ve uygulama ile genel bakım konularında hizmet vermektedir. Endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunmaktadır.

CW ENERJİ MÜH.TİC. VE SAN. A.Ş. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Uzak Doğu’da da 2009 yılından bu yana güneş paneli üretimi gerçekleştirmektedir. CW Enerji’nin hizmetleri arasında şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemlerin yanı sıra şebekeden bağımsız (Off-Grid) sistemler, güneş enerjili sulama sistemleri, led aydınlatma sistemleri, güneş enerjili kamera sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları anahtar teslim uygulamaları da mevcuttur. Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla güneşin doğduğu her yerde görüşmek dileğiyle.

 

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

CW Enerji, yaşadığımız gezegenin enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük ederek, güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırıp, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile destekleyip, dünya ekonomisine katkı sağlamayı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edinmektedir. CW Enerji, dürüst, güvenilir, ilkeli ve fikir sahibi bir kuruluş olarak varlığını uzun süreler devam ettirebilmeyi görev edinmektedir.