PERGE PLASTİK SANAYİİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.


Yetkili Adı: MUSTAFA NURLU
Kuruluş Tarihi: 0000-00-00
Sektör: Plastik
Ürünler:

PLASTİK BİDON, AMBALAJ

Telefon: 221 71 70
Faks: 221 71 72
Web: www.pergeplastik.com.tr
E-posta: [email protected]
Tescilli Marka:
Ürün / Hizmet Kapasitesi:
Tesisin Açık Alanı:
Tesisin Kapalı Alanı:
Adres:

AOSB 3.KISIM MAH. 25. CADDE NO:21 DÖŞEMEALTI/ANTALYA


İhracat Yaptığı Ülkeler:


2006 yılında Antalya merkezli kurulan Perge Plastik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. sektörün üstün kalite, çağdaş hizmet vizyonu ile çalışan bir plastik bidon üretim firmasıdır.

Perge Plastik bir aile şirketi olup müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteli ürün ve servis anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Plastik bidon makine parkı ile yüksek üretim kapasitesine sahip fabrikamızda 1 litre , 5 litre , 20 litre ve 30 litre arasındaki ürün gamına sahip plastik ambalajlar üretilmektedir, ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel renk ve gramda üretim yapılabilmektedir.

Ürün çeşitliliği olarak firmamızda, 1 litre , 5 litre , 20 litre , 30 litre Y.Y.P.E. hammaddesinden imal çeşitli ölçü ve dizaynlarda bidonlar üretilmektedir. Firmamızda yüksek standartlarda, verimli ve süre gelen bir üretim kalite anlayışı benimsenmiş olup, uzman üretim kadromuz ve çevreye uyumlu ürünlerimiz ile Antalya ve Tüm illerdeki müşterilerimize hızlı bir hizmet vermekteyiz.