ÖZTAŞ BESİCİLİK GIDA ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.


Yetkili Adı: MUZEFFER YILMAZ
Kuruluş Tarihi: 0000-00-00
Sektör: Gıda
Ürünler:
Telefon: 341 40 47
Faks: 341 40 45
Web: http://www.oztasbesi.com/
E-posta: [email protected]
Tescilli Marka:
Ürün / Hizmet Kapasitesi:
Tesisin Açık Alanı:
Tesisin Kapalı Alanı:
Adres:

AOSB 1.KISIM MAH. 1. CADDE NO:4 DÖŞEMEALTI/ANTALYA


İhracat Yaptığı Ülkeler:


 

ÖZTAŞ ET 2001 yılında kendi besi çiftliğini kurarak, Büyükbaş besiciliğine başlamıştır. Böylece kendi besi, kesim, toptan ve perakende satış ayağını oluşturmuş ve sektörüne ciddi yatırımlar yaparak hedeflediği büyüme hızına ulaşmıştır.

2007 yılında Çankaya Birlik Mahallesinde toptan et satışına yönelik Depolama ve Parçalama ünitesini devreye sokmuş ve müşteri portföyünü genişletmiştir. 2009 yılı ortalarında ülkemizde yaşanan sektörel daralmadan dolayı yaklaşık 3 yıl süre ile Almanya, Avusturya, Hollanda, Fransa, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Estonya gibi Avrupa ülkelerinden besilik, kasaplık, canlı hayvan ve Et ithalatı yapmıştır. İthalat döneminde Avrupa ülkelerinde görmüş olduğu yenilikleri de bilgi birikimine katmıştır.

Türkiye de sektörün gelişmesini yakında takip eden ÖZTAŞ ET edindiği tecrübelerini 2017 yılında ise kapasite artırımı kararını alarak, Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısımda  3500 M2 kapalı  alanı olan entegre tesisinde  faaliyetine devam etmektedir. Yıllık 2500 ton ürün gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Sektörüne ciddi yatırımlar yaparak ilerleyen ÖZTAŞ ET, Et ve Et ürünlerinde kalite, güven ve lezzet konusundaki iddialı tutumunu sürdürerek hizmetlerine devam etmektedir.

Hedefimiz, yeniliklere açık bir şirket olarak, müşterilerimiz için kendimizi sürekli yenileyerek, talepleri taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz ürünler ile müşteri memnuniyeti sağlamak, sektörde hızla gelişen lider ve örnek bir firma olmaktır.