TUNÇ YİĞİT DEMİRCİ PANDORA PANJUR DOĞRAMA MÜHENDİSLİK TİCARETİ


Yetkili Adı: TUNÇ YİĞİT DEMİRCİ
Kuruluş Tarihi: 0000-00-00
Sektör: Plastik
Ürünler:
Telefon: 221 31 00
Faks: 221 38 30
Web: www.pandorayapi.com.tr
E-posta: [email protected]
Tescilli Marka:
Ürün / Hizmet Kapasitesi:
Tesisin Açık Alanı: antalyaosb
Tesisin Kapalı Alanı:
Adres:

AOSB 3.KISIM MAH. 29. CADDE NO:5 DÖŞEMEALTI/ANTALYA


İhracat Yaptığı Ülkeler:


Hakkımızda

Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.
Şirketin satış listesini alüminyum konut panjurları, işyeri kepenkleri, fotoselli yanakayar kapılar, endüstriyel kapılar, rampa ve körükler, hızlı pvc kapılar, sectionel garaj kapıları, yanakayar bahçe kapıları, 90 derece açılır bahçe kapıları, bariyer ve sineklikler oluşturmaktadır.
Pandora Yapı Mühendislik bünyesinde bulunan mühendis, teknik eleman ve satış personeli ile bölgesel bazda satış ve satış sonrası hizmetlerinde lider konumundadır.