CANTEK SOĞUTMA MAKİNALARI TURİZM SANAYİ VE TİC. A.Ş.


Yetkili Adı: CAN HAKAN KARACA
Kuruluş Tarihi: 0000-00-00
Sektör: Elektrik & Elektronik
Ürünler:

SOĞUTMA MAK. İMALATI

Telefon: 258 17 00
Faks: 258 17 09
Web: www.cantek.biz
E-posta: [email protected] - [email protected]
Tescilli Marka:
Ürün / Hizmet Kapasitesi:
Tesisin Açık Alanı: antalyaosb
Tesisin Kapalı Alanı:
Adres:

AOSB 1.KISIM MAH. 2. CADDE NO:9 DÖŞEMEALTI/ANTALYA


İhracat Yaptığı Ülkeler:


“ Enerjini Doğru Kullan “

1991 yılında ticari hayatına başlayan ve 1996 yılından bu yana CANTEK markası ile devam eden CANTEK, soğutma sektöründe 23. yılını kutlamaktadır. Türk soğutma sanayinin önde gelen kuruluşlarından biri olan CANTEK; soğuk depolar için soğutucu cihazlar, soğuk depo kabinleri, kapıları ve rafları üretmektedir.

Geniş servis ağı ve deneyimli kadrosu ile uluslararası alanda profesyonel ürün ve hizmetler sunmaktadır. Her biri kendi konusunda uzman, eğitimli mühendis ve teknik ekibi ile güncel teknolojiyi takip etmekle kalmayıp; etkin AR-GE çalışmalarıyla bir çok alanda ilklere imza atmayı başarmıştır.

CANTEK mühendislik geleneğinde, dayanıklılık ve fonksiyonelliğin yanısıra estetik ve çevreci ögeler büyük önem taşımaktadır.

CANTEK; dünya soğutma sektörüne en büyük katkısını geliştirdiği Akıllı Soğutma Makinesi Kumanda Sistemi (IRS) ile yapmıştır. Kamuoyunu enerji tasarrufu konusunda bilinçlendirmeyi amaçlayan sıradışı etkinlikleri destekleyen CANTEK, Nasuh Mahruki ile dünyanın zirvesi Everest’e tırmanmıştır. Projesinin 2. ayağında ise bayrağı, 9 dünya serbest dalış rekoru olan Yasemin Dalkılıç’a aktararak Enerji tasarrufunun önemine dikkat çekmeyi başarmıştır.

 

CANTEK, tüm soğuk depo Ihtiyacı olan sektörlerine partnerlik yaparak, Türk mühendisliğini ve teknolojisini dünya soğutma piyasasında başarı ile temsil etmektedir.