ANTALYA HASAT PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.


Yetkili Adı: İBRAHİM ALNIAK
Kuruluş Tarihi: 0000-00-00
Sektör: Plastik
Ürünler:

PLASTİK İPLİK VE AĞ İMALATI

Telefon: 258 00 16
Faks: 258 00 21
Web: www.hasatplastik.com.tr
E-posta: [email protected]
Tescilli Marka:
Ürün / Hizmet Kapasitesi:
Tesisin Açık Alanı:
Tesisin Kapalı Alanı:
Adres:

AOSB 2.KISIM MAH. 22. CADDE NO:15 DÖŞEMEALTI/ANTALYA


İhracat Yaptığı Ülkeler:


Hasat Plastik 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren ip ve plastik konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; faaliyet alanı olarak tarım sektörüne hizmet vermekte ve Tarımsal İp Çeşitleri, Arı ve Gölgeleme Tülleri, Fide Yetiştiriciliği için İnsört ve viyoller üretmektedir. Açık 15.000 m2, Kapalı 9.500 m2 tesis alanına sahip olan şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı ve sektöründe lider olmayı hedefleyerek bu prensipleri vizyon haline getirmiştir. “Hedefimiz; Yüksek Kalite ve Müşteri Memnuniyetidir..”

 

50 yıllık ticari tecrübeyi ve sermayeyi imalata aktarmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak misyonu ışığında sektörde en iyiler konumuna sahip olmuştur.
Sürekli bir araştırma içerisinde olan şirketimiz; yurtiçi ve yurtdışı bağlantılarda bulunarak plastik sektörünün duayenlerinden teknik destekler alarak tüm yeniliklerini markasına yansıtmaktadır. Özellikle üretim odaklı hizmet sunan Hasat Plastik; müşterilerimizin taleplerine her zaman değer vererek, kaliteden taviz vermeden bugün Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki modern tesisimizde üretim yapmaktayız. Hasat Plastik; her geçen gün büyüyen sektörde, uygun fiyat politikası ve ürün çeşitliliği ile geri dönüşüme de önem vererek, bugüne kadar olan referansları eşliğinde sektördeki ilerlemesini hızlandırmayı hedefliyor.