KOMPASS B2B PORTALINA ÜYELİK
15.02.2017 

Sayın Sanayicimiz; 

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü olarak  Kompass B2B portalının araştırma ayağı olan “Easybusiness” erişimine siz katılımcılarımızın ürünlerinin dünya üzerindeki potansiyel alıcı ve satıcılarına ulaşabilmek adına 1 yıllık üyelik gerçekleştirilmiştir. 

Kompass dünya üzerinde 69 ülkeden, 5.2 milyon firmanın bilgi yayınını yapan, resmi kurumlar tarafından kullanılan, veri tabanının güvenirliği onaylanmış tek B2B portalıdır. 

Kompass üyesi firmalar, sistem üzerinde firma profilleri ve  ürün listeleriyle yer alarak potansiyel müşterilerine ve tedarikçilerine ulaşma ve aynı zamanda kendilerini tanıtma fırsatına sahip olmaktadır. Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü olarak bu üyelik kapsamında  bölgemizde faaliyet gösteren sektörlerimizin ve sanayicilerimizin bilgileri ile üretilen ürünler portala yüklenmiştir. 

Böylece OSB’de üretilen ürünler potansiyel alıcı ve satıcılarıyla buluşturulacak olup, yurtdışından ürünlerinize gelecek talepleri de sizlerle paylaşma imkanı doğacaktır. 

Ekte Kompass’ın aktif olarak faaliyet gösterdiği 69 ülkenin listesi bulunmaktadır. Bu listede belirtilen ülkelerden hedeflediğiniz ülkeleri dış ticaret birimimize iletmeniz halinde ilgili ülkedeki üretici ve distribütör listeleri tarafınıza ulaştırılacaktır.

Bilgi alınmasını ve gereğinin buna göre yapılmasını rica ederiz.

 

İLETİŞİM:

Gözde TOLONGÜÇ / Dış Tİcaret Uzmanı

Tel: 0242 258 11 00 (5029)

Mail: gozdetolonguc@antalyaosb.org.tr
Ekli Dökümanlar


+90 242 258 11 00