ANTALYA OSB KREŞ 1 YAŞINDA
07.11.2017


Antalya OSB Kreş ve Gündüz Bakımevinin birinci kuruluş yıldönümü, kreş bahçesinde düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 


 

Geçen yıl hizmet vermeye başlayan Antalya Organize Sanayi Bölgesi Kreş ve Gündüz Bakımevinin birinci kuruluş yıldönümü, kreş bahçesinde düzenlenen etkinlik ile kutlandı. Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasanali Gönen, Yiğit Budak, Müteşebbis Heyet Üyeleri, Bölge Müdürü İlhan Metin ve Bölge sanayicilerinin katıldığı etkinlikte çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

MUTLU ÇOCUKLAR GÜVENLİ YARINLAR

Kutlama pastasını kreşte eğitim gören çocuklar ile birlikte kesen Başkan Bahar, bir yıl gibi kısa sürede elde edilen başarıdan dolayı Bölge Müdürlüğü ve kreş çalışanlarını tebrik etti. Antalya’nın en iyi eğitim veren kreşlerinden biri olma hedefiyle yola çıktıklarını aktaran Bahar, “Kreşimizi kurarken bir sloganımız vardı. ‘Çalışan anneyi çocuğundan ayırmayacağız’ dedik ve bunu imkanlar dahilinde gerçekleştirdik. Şu anda kreşimizde 45 çocuğumuz eğitim görmektedir. Bir yıl gibi kısa bir sürede erişilen bu rakam hem kreşimizin kalitesinin hem de çocuklarımızın burada mutlu olduğunun göstergesidir” dedi.

ÇOCUKLAR BİZİM GELECEĞİMİZ 

Çocukların her şeyden önemli olduğuna dikkat çeken Bahar, “Bölgede birçok proje ve işlem yürütüyoruz. Ancak üzerinde hassasiyetle durduğumuz, en kıymet verdiğimiz yer kreşimiz. Çocuklar bizim geleceğimiz. Onlara en iyi imkanlarla, en doğru eğitimi verip geleceğe hazırlama gayretindeyiz. Çağdaş, kendine güvenen, sorumluluk sahibi çocuklar yetiştirmek için çalışan kreşimizde, sevgiyle ve büyük bir özenle yetiştirdiğimiz çocuklarımızın gelecekte başarılı, mutlu ve sağlıklı bireyler olması başlıca görevimizdir” şeklinde konuştu. Trompet takımının seslendirdiği şarkılar eşlinde oyunlar oynayan çocuklar, eğlenceli bir gün geçirmiş oldu. 
Ekli Dökümanlar