ANTALYA OSB 2018 YILI HEYET PROGRAMLARI
19.03.2018


Antalya Organize Sanayi Bölgesi 2018 yılı heyet programları belli oldu.


 

 

Sayın Sanayicimiz, 

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü olarak gerçekleştireceğimiz 2018 yılı Heyet Programlarımız aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. 

02-08 MAYIS 2018 HINDISTAN/MUMBAI-NASHIK KARMA HEYETİ 

29 Ocak 2018 tarihinde bölgemizde düzenlediğimiz “Hindistan Alım Heyeti” programı kapsamında  Maharashtra Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ve Hindistanlı iş adamları ile bölge sanayicilerimizin görüşmeleri her iki taraf açısından da oldukça olumlu geçmiştir. Bölgelerinden de tarafımıza gelen davet üzerine, 02-08 Mayıs 2018 tarihleri arasında Hindistan’a karma sektörlerimizden oluşan bir heyet programı düzenlenecektir. Bölgemizde kurulan bağlantıların sağlamlaştırılması ve daha güçlü ilişkiler kurulması adına fayda sağlayacak olan program, tamamıyla ikili iş görüşmeleri odaklı olup, Hindistan’ın Mumbai ve Nashik şehirlerinde Maharastra Ticaret ve Sanayi Odası tarafından heyet katılımcılarına yönelik 2 adet B2B organizasyonu gerçekleştirilecektir. B2B organizasyonunun yanı sıra bu yıl 30. su düzenlenecek olan mobilya ve iç dekorasyon alanında Hindistan'ın en prestijli ve köklü fuarları arasında yer alan INDEX (Uluslararası Mobilya, Mobilya Yan Sanayi, Aksesuar ve Ev tekstili Fuarı) da ziyaret edilecektir. 

20-25 MAYIS 2018 BOSNA HERSEK/SARAYBOSNA-TREBINJE- KARADAĞ/PODGORICA  İNŞAAT-YAPI HEYETİ 

Bölgemizde İnşaat/Yapı/Yapı Dekorasyon alanında faaliyet gösteren katılımcılarımıza yönelik 20-25 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bosna Hersek ve Karadağ heyeti düzenlenecektir. Program, T.C. Saraybosna ve Podgorica Büyükelçilik ziyaretleri, Saraybosna Ticaret Odası ziyareti,  Bosna Hersek ve Podgorica’da 2 adet B2B programı ve saha ziyaretlerini kapsamaktadır. 

19-22 HAZİRAN 2018 ALMANYA/MÜNİH AUTOMATICA ROBOT&OTOMASYON FUARI KARMA HEYET

19-22 Haziran 2018 tarihleri arasında Almanya’nın Münih kentinde gerçekleşecek olan “ Automatica 2018 ” Robot ve Otomasyon Fuarı’na Bölge Müdürlüğümüzün organizasyonuyla karma sektörlerden oluşan heyet programı düzenlenecektir. Program; fuar ve saha ziyaretleri ve fuar katılımcısı firmalar ile görüşme şeklinde planlanmaktadır.

Bu yıl 8. si düzenlenecek olan Automatica fuarı , akıllı otomasyon ve robotik sektörünün öncü fuarıdır. Dünyanın en geniş robotik, montaj sistemleri, endüstriyel görüntü işleme sistemleri ve bileşenlerini bir araya getiren fuar teknolojinin en son yeniliklerini yerinde görme imkanı sağlamaktadır.

Hindistan ve Almanya heyetleri için vize gerekliliği bulunduğundan, vize işlemleri için gerekli hazırlıkların yapılabilmesi ve firma eşleştirme çalışmalarının zamanında başlayabilmesi adına programlara katılacak olan firmaların en geç “28 Mart 2018  Çarşamba” gününe kadar Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Dış Ticaret Müdürlüğü’ne   katılım teyidi vermesini, bilgi alınmasını ve katılım ile ilgili gereğinin yapılmasını rica ederiz.

 

 

Ayrıntılı bilgi için:

Dış Ticaret Müdür V. Gözde TOLONGÜÇ

0242 258 11 00 (5029) / gozdetolonguc@antalyaosb.org.tr

 

 

 

 

 
Ekli Dökümanlar


+90 242 258 11 00