ANTALYA MOBİLYA FUARI 3 – 7 EKİM 2018
10.09.2018 

Sayın Sanayicimiz;

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından, Antalya Valiliği, Antalya  Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Antalya Esnaf odaları Birliği, Antalya Mobilya ve Lakeciler Odası Antalya Marangozlar Odası ve Türkiye Otelciler federasyonu (TÜROFED) destekleriyle, 03-07 Ekim 2018 Tarihleri arasında, Anfaş Antalya Fuar ve Kongre Merkezinde, Antalya Mobilya 2018;  Mobilya, Dekorasyon, Halı, Aydınlatma ve Aksesuarları Fuarı düzenlenecektir. 

Fuar kapsamında; Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Kafkas Bölgesi, Balkan Ülkeleri, Kuzey Afrika Ülkeleri, Orta Doğu ve Arap Ülkeleri, Avrupa Ülkeleri ve yakın Asya Ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyadan mobilya toptancıları ve önemli mağaza yetkililerinden oluşan heyetlere tanıtım ve pazarlama faaliyetleri gerçekleştirilecektir. 

Uluslararası bir mobilya fuarı niteliğinde olacak bu organizasyonda fuar katılımcıları  yurt dışından başta Rusya, Azerbaycan, Gürcistan,  İran, Kuzey Irak, Ürdün, Kuzey Afrika (Mısır , Cezayir ve çevre ülkeleri), Balkanlar (Makedonya, Bosna Hersek, Arnavutluk, Yunanistan, Bulgaristan) yurt içinde başta çevre şehirler olmak üzere tüm Türkiye'den getirilecek ziyaretçilerle buluşma fırsatı bulacaklardır. Ayrıca  turizm satın alma yetkilileri ile katılımcıların buluşması sağlanacaktır. Diğer salonlarda ise Türkiye İç  Mimarlar Odasının desteği ile gerçekleştirlecek Dizayn Show ile tüm mimarlar fuarı gezip yeni iş bağlantıları yapılacaktır.

 

Bilgi için;

Ayten BARAK  

Proje Pazarlama Uzmanı

Project Marketıng Specıalıst 

[email protected]  

[email protected] 

Tüyap Antalya Ofis 

Elmalı Mah . 21. Sk. Şerbetçi Apt. No:1 / 12 K:6 Antalya 

Tel: 0242 242 74 70 – 72

Fax:0242 242 74 76

Gsm: 0549 795 65 81  

www.antalyamobilyafuari.com
Ekli Dökümanlar