* Serbest piyasa verileridir

YEŞİL OSB HAZIRLIK ÇALIŞMALARI SAHA ANALİZ ANKETİ

1. Firma Adınız (Zorunlu Alan)

2. Firmanızda minimum 1 yıllık sözleşmeyle çalışan güncel personel sayısı kaçtır? (Zorunlu Alan)

3. Firmanızda minimum 1 yıllık sözleşmeyle çalışan güncel kadın personel sayısı kaçtır? (Zorunlu Alan)

4. Lütfen aşağıda yer alan ve firmanızda var olan belgeleri işaretleyiniz. (Lütfen geçerliliği devam etmekte olan belgelerinizi ve raporlarınızı işaretleyerek belgelerinizin dijital görsellerini edauzun@antalyaosb.org.tr adresine iletiniz) (Zorunlu Alan)

5. TS EN ISO 14064, TS EN ISO 14067 veya diğer uluslararası kabul görmüş standartlara uyum hususunda yapmış olduğunuz çalışmalar ve almış olduğunuz belgeler var mı? (Lütfen var olan belgelerinizin dijital görselini edauzun@antalyaosb.org.tr adresine ileti (Zorunlu Alan)

6. Firmanızda ARGE Merkeziniz var mı? Cevabınız evet ise ARGE Merkezi belgenizin dijital görselini edauzun@antalyaosb.org.tr adresine iletiniz.) (Zorunlu Alan)

7. Firmanızda Tasarım Merkeziniz var mı? Cevabınız evet ise Tasarım Merkeziniz belgenizin dijital görselini edauzun@antalyaosb.org.tr adresine iletiniz). (Zorunlu Alan)

8. Firmanız Yatırım Teşvik Belgesi aldı mı? (Zorunlu Alan)

9. Firmanızda Firmanızda "Şirket Davranış Kuralları- İlkeleri” belirlenmiş midir? Cevabınız “Evet” ise lütfen 10. soruyu cevaplayınız.

10. Şirket Davranış Kuralları ve ilkelerinizin bildirimi firma çalışanlarınıza hangi araçlarla (yönetmelik, talimat, eğitim kaydı vb. iletimler) yapılmıştır?

11. Şirket Davranış Kuralları ve ilkelerinizin bildirimi firma çalışanlarınıza hangi araçlarla yapılmıştır? (10. Soruda Diğer seçeneğinin işaretlenmesi halinde doldurunuz)

12. Anketi Dolduran Kişi, Ünvan ve İletişim Bilgileri (Zorunlu Alan)

13. Firmanızda Ocak 2023 tarihinde minimum 1 yıllık sözleşmeyle çalışan sayısı kaçtır? (Zorunlu Alan)