* Serbest piyasa verileridir

ANTALYA İÇİN AKILLI GELECEK PANELİ

Sayın Sanayicimiz

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Antalya OSB Teknopark ve ERP Türkiye Komitesi hizmet paydaşlığında gerçekleştireceğimiz “Antalya İçin Akıllı Gelecek Paneli14 Haziran 2023 Çarşamba günü 09.30-17.00 saatleri arasında Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Turizm ve sanayi sektörlerinde hizmet veren yapılar için “dijital olgunluk tespiti”, “dijitalleşmede yol haritası” ve “kuruluşlarda ERP uygulamaları” konularının ele alınacağı organizasyonda; Antalya OSB Teknopark, KOSGEB, ERP Komitesi Türkiye temsilcileri, bölge sanayicilerimizin ve ülkemizin ERP-bilişim temsilcileri, turizm sektörünün önde gelen alan temsilcileri ve akademisyenlerimiz konuşmaları ile programa değer katacaklardır.

AGT Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Semih SÖYLEMEZ’ in de renk konuşmacı olarak iştirak edeceği Antalya İçin Akıllı Gelecek Paneli’nde; dijital dönüşüm ve ERP uygulamalarındaki güncel bilgilerinin saha örnekleriyle turizm ve sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar ile paylaşılması hedeflenmektedir.

Kontenjan sınırı olan etkinlik için ön kayıt koşulu bulunmakta olup Bölgemiz içerisinde faaliyet gösteren firmalarımızın her biri için maksimum 4(dört) katılımcı kontenjanı tanımlanmıştır. Panele katılım sağlamak isteyen katılımcılarımız https://www.antalyaosb.org.tr/tr/egitim/antalya-icin-akilli-gelecek-paneli/220 linkinden 12 Haziran 2023 Pazartesi gününe kadar program içerik bilgisine ulaşarak kayıtlarını gerçekleştirilebileceklerdir.

Bilgi alınmasını ve gereğini rica ederiz.