* Serbest piyasa verileridir

ANTALYA STADI, ANTALYA OSB LOCASI HK.

Sayın Sanayicimiz;

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, kentimizin en önemli markaları arasında yer alan Antalyaspor’umuza, Bölgemizce sağlanan desteğin bu yılda devam etmesine karar vermiştir. İş birliğimiz kapsamında Antalya Organize Sanayi Bölgesinin stat içinde ve dışında tanıtımı yapılacak, toplam 43 kişilik 1 adet locanın (Batı 1) kullanım hakları 2020-2021 futbol sezonu boyunca tarafımıza tevdi edilecektir. Bölge Yönetim Kurulumuz, söz konusu locanın 2020-2021 futbol sezonu boyunca Bölgemiz sanayicilerinin hizmetine sunulmasını uygun görmüştür.

Bu kapsamda; Antalyaspor’umuzun, ev sahibi olarak Antalya Stadında oynayacağı Türkiye Ligleri, Ziraat Türkiye Kupası, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve Dostluk Maçlarını Antalya OSB locasından izlemek isteyenlerin, ilgili maça en az 48 saat kala Basın Yayın Tanıtım Organizasyon Müdürü Can Yücel’e, 0242 258 11 00 (5004) nolu telefondan ulaşarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Kontenjan 43 kişi ile sınırlı olduğundan her firmadan ilk etapta 1 (bir) kişiye başvuru sırasına göre yer verilecek, ikinci veya üçüncü kişilere ait talepler locanın doluluk oranına göre ilgili maça 24 saat kala değerlendirilecektir. Yer talebinde bulunanların Bölgemiz sanayicisi ya da firma yetkilisi olması gerekmektedir. Bölge sanayicisi veya firma yetkilisi olmayanların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun ile uygulamaya alınan Elektronik Bilet Sistemi nedeniyle Passolig Kartı olmayanlar, stada giriş yapamayacaktır. Bu nedenle yer talebinde bulunan kişi veya kişilerin Passolig kartı sahibi olması ve kart kullanım süresinin güncel olması gerekmektedir. Maç biletleri, Bölge Müdürlüğümüz tarafından adınıza kayıtlı Passolig Kartına yüklenecektir.

Stat içerisinde ve çevresinde Türkiye Futbol Federasyonu tarafından alınan pandemi tedbirlerine uyulması, maske-mesafe-hijyen kuralına azami özen gösterilmesi gerektiğini önemle hatırlatır,

Bilgi alınmasını ve gereğini rica ederiz.