* Serbest piyasa verileridir

 

Eğitimin amacı: Microsoft Excel İleri eğitiminde, katılımcıların Excel’i kullanarak veriler üzerinde analizler yapabilmeyi, analiz işlemleri için gerekli fonksiyonları kullanabilmeleri ve koşullu biçimlendirme ayarları ile özet tablo seçeneklerini detaylı bir şekilde öğrenebilmeleri hedeflenmektedir. Ayrıca Excel ile birlikte gelen yeni analiz ve raporlama araçları da bu eğitimde uygulamalı olarak gösterilecektir.

Eğitim ücretlidir.

İç katılımcı ücreti: 90 TL.

Dış katılımcı ücreti: 180 TL.

Eğitim 3 günlük olup 24-25-26 Aralık  tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Eğitim Saatleri

  1. Grup: 09:30-13:00
  2. Grup: 13:30-17:00

Yoğun başvuru yapılan eğitimlerde, online başvuru sonrasında kontenjan sınırlaması getirilebilir. ( Kontenjan sınırlaması durumunda, Eğitim ve Kalite Müdürlüğü eğitimlerden  bir hafta önce  firmaları arayarak başvuru sayısı revizyonu talep eder) 
 

Microsoft Excel İleri eğitiminde, katılımcıların Excel’i kullanarak veriler üzerinde analizler yapabilmeyi, analiz işlemleri için gerekli fonksiyonları kullanabilmeleri ve koşullu biçimlendirme ayarları ile özet tablo seçeneklerini detaylı bir şekilde öğrenebilmeleri hedeflenmektedir. Ayrıca Excel ile birlikte gelen yeni analiz ve raporlama araçları da bu eğitimde uygulamalı olarak gösterilecektir.