* Serbest piyasa verileridir

 

Eğitimimiz Antalya OSB katılımcı firmalarımızın çalışanları için ücretsizdir.

Eğitimin Amacı: Görsel yönetim dünyada her alanda kabul görmüş ve etkili bir biçimde kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem bize yazıdan çok görselleşmenin önemini ve bizi ne kadar hızlandırdığını anlatmaktadır. Hepimizin her gün gördüğü karayolları işaretleri, görsel yönetime en iyi örneklerdendir. Firmanızda insanlar nasıl hareket ediyor? Şirket hedeflerini ve hedeflerin neresinde olduğunuzu anlık olarak takip edebiliyor musunuz? Karayolları tabelalarındaki gibi ne zaman yavaşlamanız ya da ne zaman hızlanmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Eğitimin Alt Başlıkları:  İş Güvenliğinde Görsel Yönetim  Fabrika Alanlarında Görsel Yönetim  Üretimde Görsel Yönetim (Hat/Takım Panoları, Üretim Alanları ve Takım Alanları)  Lojistikte Görsel Yönetim (Malzeme Girişi, Hat Yanı, Depo–Ambar, Sevkiyat)  Hat Yönetiminde Görsel Yönetim  Standart İş ve Görsel Belgeler  Kalite Yönetiminde Görsel Yönetim (Yerinde Kalite, PokaYoke, Jidoka-Andon)  Fabrika Tanıtım Alanı  Türk, Batı ve Japon fabrikalarından örnekler

Yoğun başvuru yapılan eğitimlerde, online başvuru sonrasında kontenjan sınırlaması getirilebilir. ( Kontenjan sınırlaması durumunda, Eğitim ve Kalite Müdürlüğü eğitimlerden  bir hafta önce  firmaları arayarak başvuru sayısı revizyonu talep eder)