* Serbest piyasa verileridir

 

 

Antalya OSB Eğitim hizmetleri kapsamında açılacak olan “Online İngilizce Lisan Eğitimi” programı sizler için tasarlanmış olup, program hizmet sunumu Eylül 2021- Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. 8(sekiz) ayda tamamlanacak olan 100(yüz) saatlik “İngilizce Lisan Eğitimi” ile katılımcılarımızın meslekleri ve sektörleriyle ilgili uluslararası literatüre ve güncel bilgilere daha çevik ulaşmaları, kariyerlerinde daha kolay ilerlemeleri, yurt dışı seyahatlerinde bağımsız iletişim kurabilmeleri ve bu doğrultuda uluslararası boyutta sosyalleşebilmelerinin desteklenmesi hedeflenmektedir.

“Temel- Orta Seviye” ve “Orta–İleri Seviye”  gruplarının yer alacağı eğitim sınıfları; 9 Eylül 2021 tarihinde Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü eğitim salonlarında yapılacak seviye belirleme çalışmasına istinaden oluşturulacaktır. Programa dahil olmak isteyen katılımcılarımızın, eğitim içerik bilgisine; https://www.antalyaosb.org.tr/tr/egitimler linkinden ulaşmaları ve 8 Eylül 2021 saat 14.00’a kadar online katılım başvurularını gerçekleştirmeleri hususunda bilgi alınmasını ve gereğini rica ederiz.

 

  • İngilizce Eğitimi hafta içi 2 gün, saat 20.30-22.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
  • Eğitimler kaydedilecek olup sadece eğitim katılımcılarına özel oluşturulan şifre girişleri ile geçmiş program kayıtlarına çevrimiçi alanda ulaşılabilinecektir.
  • Eğitim öykü tekniği üzerine kurgulanmıştır.
  • Programa ayda bir defa  yabancı öğretmenler katılım sağlayacak ve diyalog çalışmaları gerçekleştirilecektir.
  • Eğitim ücret alanında belirtilen bedeller;  8 aylık programın toplam ücretini ifade etmektedir.

 

Sınıflar eğitim öncesi seviye belirleme çalışmaları neticesinde belirlenecek olup, eğitim Join Zoom Meeting üzerinden online olarak akşam saatlerinde gerçekleştirilecektir.

Yoğun başvuru yapılan eğitimlerde, online başvuru sonrasında kontenjan sınırlaması getirilebilir. ( Kontenjan sınırlaması durumunda, Eğitim ve Kalite Müdürlüğü eğitimlerden  bir hafta önce  firmaları arayarak başvuru sayısı revizyonu talep eder)

Online katılım başvurularımız; eğitimlerin gerçekleşme tarihinden bir ay önce açılmaktadır

Genel İngilizce Dil Eğitimi; İngilizceyi günlük hayatta, akademik alanda, profesyonel iş hayatında kullanmaya yönelik olarak tasarlanmıştır.