* Serbest piyasa verileridir

 

 

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Eğitim Merkezi (OSBEM) programları kapsamında;   08-09 Haziran 2023 tarihlerinde 9:30-16:00 saatleri arasında “Kurumsal Karbon Ayak izi Hesaplama Eğitimi” Yüksek Çevre Mühendisi Sayın Meltem SANDIRAZ’ın sunumuyla Antalya OSB Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Kurumsal Karbon Ayak İzi Hesaplama Eğitimi’nde yeşil bir geleceği inşa etmek yolunda sürdürülebilir dünyaya doğru ilk adımları atmak ve kurumsal karbon ayak izi standardını , ISO 14064  Sera Gazı ve Emisyonları Yönetim Sistemi’nin gerekli hesaplamalarını öğrenmek için farkındalık bazında katkı sağlanması hedeflenmektedir.

İstatistiğe ilgi duyan mühendisler, öngörülü yöneticiler, kuruluşunun karbon ayak izini ölçmek, yönetmek ve azaltmak için gerekli yol ve yöntemleri öğrenmek isteyen katılımcılarımız için son katılım başvuru tarihi  7 Haziran 2023 saat:14.00’dır

Yoğun başvuru yapılan eğitimlerde, online başvuru sonrasında kontenjan sınırlaması getirilebilir. ( Kontenjan sınırlaması durumunda, Eğitim ve Kalite Müdürlüğü eğitimlerden  bir hafta önce  firmaları arayarak başvuru sayısı revizyonu talep eder)

Online katılım başvurularımız; eğitimlerin gerçekleşme tarihinden bir ay önce açılmaktadır.

  • Antalya OSB Bölgesi firmalarının çalışanları ve paydaş kuruluş katılımcıları için eğitim ücreti 600 TL
  • Dış katılımcı ücreti 1200 TL' dir.
Kontenjan sınırlı program. *Başvuru sırasında şahsi cep numaralarınızı yazmanızı önemle rica ederiz.
Kurumsal sürdürülebilirliğinizi korumak ve kurum imajınızı güçlendirmek için kurumsal karbon ayak izi hesaplama eğitimine katılabilirsiniz. Kurumsal karbon ayak izi standardını (ISO 14064 serileri) , sera gazı yönetim sistemlerini öğrenerek kendi sera gazı sisteminizi kurmak için gerekli hesaplamaları öğreneceksiniz.