* Serbest piyasa verileridir

 

"Kriz dönemleri, önemli değişikliklerin hayata geçmesini hızlandırma potansiyeline sahiptir. Bu süreç, çalışanların yaratıcılık, yöneticilerin de  kendi liderlik potansiyellerini keşfetmeleri açısından bir fırsattır. Sürdürülen iş yapış biçimleri zaman içinde norm haline gelir. İçinden geçtiğimiz bu dönem, işe ve hayata yeni alışkanlıklarla uyum sağlamayı öğrendiğimiz, normların dönüştüğü bir yolculuktur. Bu yolculuğun başarıya ulaşması liderlerin tutumlarına ve bunun karşısında ekibin gösterdiği davranışlara bağlıdır"

Prof. Dr. Acar BALTAŞ

“Normların Dönüştüğü Ortamda İşe ve Hayata Uyum Sağlamak ”konu başlığında;  Prof. Dr. Acar BALTAŞ; OSB Soruyor Uzmanlar Yanıtlıyor programında sanayicilerimiz ile buluşuyor. Bilgi paylaşımının yapılacağı ve katılımcılarımızın sorularının yanıtlanacağı eğitim ve danışmanlık programı; 14  Ekim 2020 Çarşamba günü saat 14.00' da gerçekleştirilecek. 

Son Başvuru tarihi: 14 Ekim 2020 saat 10.00

*Kontenjan sınırlı program için son başvuru tarihi 14 Ekim 2020 saat 10.00  
*Eğitim Join Zoom Meeting üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. 
*ID ve giriş şifresi; eğitim öncesi  katılımcıların cep telefonlarına ve e-posta adreslerine iletilecektir. 

 

İçinden geçtiğimiz bu dönemin, işe ve hayata yeni alışkanlıklarla uyum sağlamayı öğrendiğimiz, normların dönüştüğü bir yolculuk olduğuna ve bu yolculuğun başarıya ulaşmasının liderlerin tutumlarına ve bunun karşısında ekibin gösterdiği davranışlara bağlı olduğunu ifade eden Prof. Dr. Acar BALTAŞ' ın uzmanlık görüşlerini ve tecrübelerini bu konu başlığında katılımcılarımıza aktarması ve katılımcılarımızın sorularının uzmanımız tarafından cevaplandırılması hedeflenmektedir.