* Serbest piyasa verileridir

 

 

Sanatla İYİLEŞİYOR Sanatla GELİŞİYORUZ. 

Kendinize 2 saat ayırın. Sizi sanat sınıflarımıza bekliyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk’ ün “Türk milletinin tarihi bir vasfı da güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir. Bunun içindir ki, milletimizin güzel sanatlara sevgisini mütemadiyen ve her türlü vasıta ve tedbirle besleyerek inkişaf ettirmek milli ülkümüzdür.” söylemi doğrultusunda yaşamın ve üretimin en önemli unsuru olan insana yatırım yapmak ve kişisel-toplumsal gelişimi desteklemek hedefiyle oluşturduğumuz Sanat Sınıfları; Sümer Ezgü Sanat Akademisi iş birliği ile katılım başvurularınıza açılıyor.

  • Kısa sap/ uzun sap bağlama (orta seviye) eğitimi 31 Mayıs - 6 Eylül  2023 döneminde Çarşamba günlerinde  haftada 1(bir) gün gerçekleştirilecektir.
  • Eğitim saatleri: 12.30-14.30
  • Son başvuru tarihi: 29 MAYIS 2023
  • Toplam 12 günde tamamlanacak olan eğitimin toplam eğitim ücreti 600 TL'dir.
Sosyalleşme ve takım çalışmasının anlamını pekiştirecek bir ortam içerisinde hayatın olumsuz yönlerinden bir süreliğine uzaklaşıp yeni bir beceri kazanmaya ne dersiniz? Bağlama üzerinde gördüğünüz temel notaları, işaretleri ve karar seslerini kolaylıkla anlayıp uygulayabileceğiniz bağlama düzeni ve bozuk düzen seviyelerinde çalma becerilerini öğrenip çalabilmeniz hedeflenmektedir.