* Serbest piyasa verileridir

 

Eğitimin Amacı:

Ekip çalışması, çalışanların karşılıklı anlayışlarını arttıran, güven ortamını oluşturarak işletme hedeflerine ulaştıran çok değerli bir araçtır. Ancak, ekip çalışmasının sihirli bir değnek olduğunu düşünmek yanlıştır. Ekip kurmak bir çözümdür, ancak tek çözüm değildir. Ekip çalışması ve ekip ruhunun erdemleri ise uzun zamandır tartışılmaktadır. Geçmişte kurumlarda bir “ekip üyesi olmak” başarılı olmanın ilk adımı olarak değerlendiriliyorken; ekip kavramı da herkese ayak uydurmak, çoğunluğa uymak anlamına geliyordu. Bugün ise, ekip çalışmasının farklı bir anlamı vardır. Ekip çalışması, farklı becerileri ve tecrübeleri olan kişilerin oluşturduğu ortak hedefe doğru giden bir grubun içinde yer almak anlamına gelmektedir. Günümüzün ekipleri, üstün bir performans düzeyi yakalamaya yönelik çalışmalar yapmaktadırlar. Bu eğitimin genel amacı da kurumlardaki ekip çalışmalarının daha etkili ve verimli bir biçimde gerçekleştirilmesi konusunda uygulamaya dönük bilgiler aktarmak ve beceriler kazandırmaktır.

Eğitimimiz Antalya OSB katılımcı firmalarımızın çalışanları için ücretsizdir. 

Yoğun başvuru yapılan eğitimlerde, online başvuru sonrasında kontenjan sınırlaması getirilebilir. ( Kontenjan sınırlaması durumunda, Eğitim ve Kalite Müdürlüğü eğitimlerden  bir hafta önce  firmaları arayarak başvuru sayısı revizyonu talep eder)

Günümüzün ekipleri, üstün bir performans düzeyi yakalamaya yönelik çalışmalar yapmaktadırlar. Bu eğitimin genel amacı da kurumlardaki ekip çalışmalarının daha etkili ve verimli bir biçimde gerçekleştirilmesi konusunda uygulamaya dönük bilgiler aktarmak ve beceriler kazandırmaktır