* Serbest piyasa verileridir

 

 

  • GÜNCELLEME/1 : 19-20-21-22-23 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek "1. Grup" eğitimi için kontenjan dolmuştur.
  • 9-10-11-12-13  Ocak  2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek "2. Grup" eğitimi için son başvuru tarihi:  22  Aralık 2022( Perşembe) dir.

 

 

  • Antalya Organize Sanayi Bölgesi Eğitim Merkezi(OSBEM) hizmetleri kapsamında;
  •  19-23 Aralık 2022 (1. Grup) ve 9-13 Ocak 2023 (2. Grup) tarihleri arasında “Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Isıtma ve Sıhhi Tesisat Eğitimi” düzenlenecektir.

Bölge Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek eğitim programı ile katılımcıların; eğitim ve sınav süreçleri neticesinde ilgili alanda zorunlu olan “Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Isıtma ve Sıhhi Tesisat Meslek Elemanı Kurs Bitirme Belgesi” almaları sağlanarak eğitim hizmeti tamamlanacaktır.

Organize sanayi bölgeleri, belediyeler ve kurum/kuruluşların ısıtma ve sıhhi tesisat alanlarında çalışan personellerinin yetkinlik belgelendirme ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla düzenlenecek olan eğitim programına  katılım göstermek isteyenlerin   aşağıda bulunan "KAYDOL" linkinden katılım  kayıtlarını oluşturmalarını rica ederiz.

  • Eğitim 40 ders saati olup 5 günde tamamlanacaktır.
  • Program sonunda başarılı olan katılımcılara MEB sertifikaları verilecektir.
  • Program ücretli olup iç ( Antalya OSB firmaları çalışanları) ve dış( Antalya OSB dışındaki kurum/ kuruluş çalışanları) katılıma açıktır.  Eğitim Bedeli: 2.250 TL/  Konaklama(4 gece)+ Eğitim Bedeli: 5.650 TL dir.
  • 2. Grup için son başvuru tarihi; 22 Aralık 2022 saat 12.00'dır.
Program iç ( Antalya OSB firmaları çalışanları) ve dış( Antalya OSB dışındaki kurum/ kuruluş çalışanları) katılıma açıktır. Program ücretlidir. Eğitim Bedeli: 2250 TL/ Konaklama(4 gece)+ Eğitim Bedeli: 5650 TL dir.
Bu programda mesleğin yeterliklerine sahip meslek elemanları yetiştirilmesi  ve meslek elemanına gerekli ortam sağlandığında ısıtma ve sıhhi tesisat işlerini sağlık ve güvenlik şartlarına uygun olarak yapabilmesi amaçlanmaktadır.