* Serbest piyasa verileridir

 

Kaynak Verimliliği ve Temiz Üretim Metodolojisi

Temiz Üretim Etüdü

Temiz Üretim Etüdü Vaka Çalışması

Yeşil Dönüşüme Hazırlık

Yeşil Dönüşüm Finansman Kaynakları

 

 

 

Organize Sanayi Bölgelerinde yeşil dönüşüme uyum süreci, Türkiye'nin Avrupa pazarında ki hakimiyetini koruması ve geliştirmesi açısından önem arz etmekte olup Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bu çerçevede yeşil mutabakata uyum çalışmaları kapsamında Organize Sanayi Bölgelerine yönelik düzenlemeler içeren projeler ortaya koymuş ve bu kapsamda; Bölge Müdürlüğümüz, Antalya İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü, TÜBİTAK, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı iş birliğiyle, proje uygulama sürecine geçilmiştir.

Yeşil dönüşüme uyum aksiyon planımız doğrultusunda, 17 Temmuz 2024 Çarşamba günü saat 11.00- 12.30 saatleri arasında “Yeşil Dönüşüme Giden Yolda Temiz Üretim Eğitimi” TÜBİTAK uzmanlarının sunumuyla, Antalya OSB Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yoğun başvuru yapılan eğitimlerde, online başvuru sonrasında kontenjan sınırlaması getirilebilir. ( Kontenjan sınırlaması durumunda, Eğitim ve Kurumsal Gelişim Müdürlüğü eğitimlerden  bir hafta önce  firmaları arayarak başvuru sayısı revizyonu talep eder)

Kontenjan sınırlı program. *Başvuru sırasında şahsi cep numaralarınızı yazmanızı önemle rica ederiz.