* Serbest piyasa verileridir

 

“Daha zeki, güçlü ya da başarılı olanlar değil, değişime en fazla ayak uyduranlar ayakta kalır” gerçeği -özellikle de Pandemiden sonra- hepimiz için hiç bu kadar geçerli ve zorunlu olmamıştı…

Mesleğimiz, alanımız, uzmanlığımız, görevimiz vb. fark etmeksizin her birimiz yeni geleceğe hızla ve sürekli hazırlanmalıyız. Ufuk Tarhan’ın “işte tam da bunun için geliştirdim!” dediği, “gelecek nasıl gelirse gelsin, sürdürülebilir, başarılı bir işim olsun diyenler için akılcı, gelecekçi ve herkes tarafından kendisine ve şirketibe uyarlanabilir, uygulanabilir bir dönüşüm, modeli oluşturdum” açıklaması ile anlattığı T-İnsan modelini bizzat yaratıcısından, Fütürist gözlüklerle dinleyecek, sorularımızı sorabileceğiz.“3T (Teknoloji, Tasarım, Takım), HOK (Hibrid, Otodidakt, Küratör), 5Y (Yetenekli, Yetkin, Yetkili, Yaratıcı, Yenilikçi)”formülünü Sn. Tarhan ile birlikte çözecek, epey silkelenecek, esinlenecek ve motive olacağız.

Fütürist Ufuk Tarhan’la gerçekleştireceğimiz geleceğe hazırlık tadındaki buluşmamıza bekliyoruz…

 

  1. Bu eğitimimiz Antalya OSB katılımcı firmalarımızın çalışanları için ücretsizdir.
  2. Yoğun başvuru yapılan eğitimlerde, online başvuru sonrasında kontenjan sınırlaması getirilebilir. ( Kontenjan sınırlaması durumunda, Eğitim ve Kalite Müdürlüğü eğitimlerden  bir hafta önce  firmaları arayarak başvuru sayısı revizyonu talep eder)

Online katılım başvurularımız; eğitimlerin gerçekleşme tarihinden bir ay önce açılmaktadır.