* Serbest piyasa verileridir

ALUMEN MİMARİ CEPHE SİS. CAM ALÜMNYM METAL İNŞAT SAN. TİC. A.Ş

2012 yılında Antalya Merkezli kurulan ALUMEN MİMARİ CEPHE SİSTEMLERİ A.Ş., kuruluşundan günümüze kadar alüminyum doğrama, kompozit kaplama imalatı ve montajı üzerine faaliyet göstermektedir.

Firma kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Tolga ÇELİK; 1999 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun olmuştur. Meslek hayatı boyunca büyük projelerde mimar, şantiye şefi, proje müdürü gibi görevlerde yer alan Tolga Çelik, 2004 yılında alüminyum sektörüne giriş yapmıştır. Mesleği ve geçmişten gelen sektör tecrübesi ile ALUMEN markasını yaratmıştır.

Sektörde kısa sürede hacimli, kaliteli işleri zamanında ve ön görülen maliyetler çerçevesinde başarıyla tamamlamıştır.

Firma ülkenin farklı bölgelerinde otel, AVM, rezidans gibi büyük projelerin altına imzasını atarken, istikrar, güven ve kalite politikasıyla her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

ALUMEN, sektördeki tecrübesiyle müşterilerine akılcı çözümler üreten bir firma olmayı kendisine ilke edinerek, rasyonel anlamdaki büyümesine hızla devam etmektedir.

ALUMEN’in 15 dönüm arazi üzerine kurulu 10.000 m 2 kapalı alana sahip üretim tesisi, 2018 yılının son ayı içerisinde Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete başlamıştır.

Yeni yatırımıyla birlikte üstlenmiş olduğu projelere daha geniş kapsamlı hizmet verebilen ALUMEN, Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır.

ALUMEN, sektördeki, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmelere kayıtsız kalmamış; üretimde, yönetimde ve hizmette en iyiyi, en doğruyu ve en kaliteliyi yakalamıştır. Sektörde kalıcı olmayı hedefleyen firma, kalite yönetim sistemi çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmada hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Sektör

Yapı