* Serbest piyasa verileridir

CAM-SAŞ CAM DOĞ.MOB.İMALAT İNŞ.SAN. TİC.A.Ş.

CAM-SAŞ; 40 yılı aşkın tecrübesi ile, iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren bir aile firmasıdır. 2004 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenirliliği sayesinde her geçen gün büyüyen firma; 2006 yılında ISICAM bayiliğini alarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayarak markası ile cam üretiminde bölgede söz sahibi olan firmalar arasında önceliklidir.

CAM-SAŞ; 2008 yılında yatırımlarına bir yenisini daha ilave ederek; Tamglass marka temperli cam üretim hattını faaliyete geçirmiş olup, 2009 yılında da Şişe Cam yetkili satıcısı olmuştur. Mevcut üretimlerini gerçekleştirdikleri fabrikalarına ilaveten sürekli büyüyen müşteri ağına en güvenilir hizmeti verebilmek için Antalya 3. Organize Sanayi Bölgesi’ne 30.000 m2 alanda yeni bir fabrika kurarak, son teknolojiye sahip üretim hatları ve tecrübeli çalışanları ile sektörde emin ve güvenilir adımlar ile büyümektedir.

Başarılı stok kontrolü ve tedarik zincirinin sağlıklı olması, dünyada gelişen cam teknolojisini sürekli yakından takip eden firmanın en büyük gücüdür. Cam-Saş; istikrarlı konumu ve kaliteden taviz vermeyen üretimi ile ülke ekonomisine ve sektörüne katkı sağlayarak daha da büyümeyi hedefliyor.


Vizyonumuz

CAMSAŞ; sürdürülebilir büyümesini koruyarak rekabet gücü ile tercih edilmeyi, müşteri memnuniyetini, insanı ve çevreyi korumayı, en yeni teknolojilerden yararlanmayı ve modern işletme kültürünü esas alarak sektörün liderlerinden olmayı kendisine hedef edinmiştir.


Misyonumuz

Güvenilir ve tercih edilen bir firma olmak için, mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip devamlı kendimizi geliştiren, sektöründe en iyi kalite, en uygun süre ve maliyetle beklentileri karşılayarak ürünlerini müşterilerine en hızlı ve en doğru şekilde ulaştıran, yurt içi ve yurt dışı pazara yön veren, çevreye ve çalışanlarına karşı sosyal sorumluluğunun bilincinde olan, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan, ve yarattığı değerlerle ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket olmaktır.

 

Kalite Politikamız

 

Kalite, uluslararası standartlar ve teknolojiyi gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde birbirini tamamlayan bir bütün kabul edip, tarafların ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde ürünleri sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yöneterek şirket hedeflerine ulaşmak temel prensibimizdir. Risk temelli yaklaşım ve kalite yönetim sistemini benimsemiş çalışanlarımızın temel anlayışı haline gelen sürekli iyileştirme faaliyetleri kurum kültürümüz olup, kalite tüm birim ve çalışanlarımızın sorumluluğundadır. Çalışanlarımızın yenilikçi yaklaşımlarının cesaretlendirilmesi, teknik ve yetkinliklerini artıracak eğitimler gerçekleştirmek ve doğaya saygılı olmak temel politikamızdır.

 

Sektör

Yapı