* Serbest piyasa verileridir

İSTANBUL SERA PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

HAYATI KAPLIYORUZ

Sera plastik, plastik ürünler üretmek amacıyla 1969 yılında kurulmuştur.

2000 yılından itibaren tarımsal filmin üretimine ağırlık veren Sera Plastik bugün sektörün ihtiyaç duyduğu her türlü tarımsal film (sera örtüleri, solarizasyon ve malç filmleri, silaj örtüleri, ısı perdeleri) ve tarımsal ambalaj ürünlerini (taze sebze – meyve torbaları, fide üretim torbaları, silaj torbaları, topraksız tarım torbaları) üretimini Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde  kurulu olan 12.500m2 ‘si kapalı olmak üzere toplam 55.000m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir.

Üretim teknolojisi uygulamalarında sektörün lideri olan Sera Plastik 2006 yılında yaptığı co-extrüzyon film üretim hatları yatırımı ile Türkiye’de 3 katlı tarımsal film üretimi yapan ilk firma olmuştur.

Ürün ve hizmet çeşitliliği konusunda ister amatör seviyede üretici ister profesyonel seviyede tarım işletmesi olsun her ölçekteki müşterimize aynı ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini sunmak prensibimizdir.

1969 Yılından bu yana film işleme tecrübemiz, konusunda uzman çalışanlarımız ve üretimde kullandığımız yeni nesil  teknoloji sayesinde verimliliğe yönelik ürün geliştirmeler ile kullanıcılarımıza değer zincirinde doğru sonuçlar sağlamaktayız.

Örtü altı tarımına sağladığımız katkının gelecekte de artarak devam etmesi konusunda sorumluluğumuzun farkındayız.

Sektör

Tarım