* Serbest piyasa verileridir

Itm International Tobacco Tütün Mamulleri Ithalat Ihracat Ima

ITM INTERNATIONAL TOBACCO TÜTÜN MAMÜLLERİ İTHALAT İHRACAT İMALAT TURİZM TİCARET LTD ŞTİ son zamanlarda en hızlı büyüyen Antalya merkez ofisli bir TOBACCO firmasıdır. Tütün üretiminde dünyada önemli bir yere sahip olan Türkiye, tütün pazarında en iyi tütün üreten firmalar arasında yerini almaktadır. Tütün pazarında pazar payında önemli bir yer elde etmeyi, özellikle uluslararası alanda markamızı duyurmayı böylelikle yurt içi ve yabancı sermayeyi yatırıma dönüştürerek Türkiye’de ve uluslar arası alanda örnek iş yeri olmayı hedefliyoruz.

Amacımız, yüksek kalite ve sahip olduğumuz teknoloji, mükemmellik anlayışımız, tüm çalışanlarının ve tedarikçilerinin katılımıyla sürekli gelişmeyi sağlamaktır. Bu anlamda işyerimizde çalışanlarımızı önemsiyor, ekimizi destekliyor ve onların maksimum motivasyonu sağlıyoruz.

Kalite bilinci ile müşterileri odaklı çalışırken diğer yandan yerel ve kültürel değerlere saygı gösteriyor, yüksek sorumluluk anlayışımızla çevreye duyarlılık anlayışımıla hedefimize ulaşıyoruz.

Sektör

Tarım