* Serbest piyasa verileridir

Antalya OSB Eğitim 2020 Yılı 2. Dönem Online Eğitim Programları

Sayın Sanayicimiz;

Üç yüzün üstünde kuruluşumuza 155 eğitmen ve 67 eğitim danışmanlık firmasının katkısı ile eğitim hizmeti sağlamış olan Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz, pandemi sürecinin belirsizliği nedeniyle online platformda da hizmet sunmaya başlamış olup, eğitim alanındaki ihtiyacınıza bu dönemde de destek vermeye devam etmektedir.

“OSB Soruyor Uzmanlar Yanıtlıyor” program formatında hazırlanmış olan yeni hizmet süreci; ihtiyacınıza göre daha net yanıtlar alabileceğiniz ve bilgiye daha çevik bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Alanında uzman konuşmacıların, düzenli periyotlarla konuk olarak ağırlanacağı, güncel konularda size enformasyon sağlayacak program; Organize Sanayi Bölgesi çalışanlarının ve sanayicilerinin üretim sürecinde karşılaştıkları soru ve sorunların çözümüne katkı sağlamayı hedeflemektedir. 

Bu doğrultuda hazırlanan 2020 Yılı 2. Dönem Online Eğitimleri kapsamında Ekim ayında hizmet sunumunu yapacağımız programların ilki; “Şirket Ortaklarının İşyerlerinde Sigortalılık Durumu” başlığı ile 7 Ekim 2020  Çarşamba günü saat 14.00 da gerçekleştirilecek olup https://www.antalyaosb.org.tr/tr/egitimler linkinden yeni dönem eğitim programlarımızın içerik bilgilerine ulaşılması,  online eğitim katılım başvurularının  gerçekleştirilmesi  ve bilgi alınması hususunda   

Gereğiniz rica ederiz.