* Serbest piyasa verileridir

BAŞKAN ALİ BAHAR’DAN MUHİTTİN BÖCEK’E AÇIK ÇEK

Antalya OSB Başkanı Ali Bahar, kendisini ziyaret eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e ANET tesisinin rehabilitesinde her türlü desteği vereceklerini belirtip “Kendilerine açık çek veriyoruz. Antalya için birlikte çalışmanın görüntüsünü vermekten mutluluk duyuyorum” şeklinde konuştu.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i misafir etti. Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ANET Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kocagöz, Antalya OSB Başkan Vekili Hasanali Gönen ve Bölge Müdürü İlhan Metin’in de yer aldığı ziyarette belediye bürokratları da hazır bulundu.

OSB, ANTALYA İÇİN ÖNEMLİ

Antalya’nın turizm, tarımın yanında önemli bir ticaret kenti olduğunu ifade eden Başkan Muhittin Böcek, OSB’nin Antalya için önemine değindi. OSB içinde Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait ALDAŞ’ın Prefabrik Yapı Elemanları Üretim Tesisi yatırımı olduğunu da hatırlatan Başkan Böcek, “Göreve geldikten sonra fabrikayı daha faal hale getirerek, tapusunu aldık. Alt yapı için betonarme boru ve baca elemanları üretiyor ve satıyoruz” dedi. Antalya OSB içindeki ANET et işleme merkezi ile Kömürcüler Mahallesi'nde kurulması planlanan hayvan borsası projeleriyle ilgili Antalya OSB Başkanı Ali Bahar’la görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Başkan Böcek, “Büyükşehir Belediyesi şirketi ANET et işleme merkezinin rehabilite edilmesi konusunu ele aldık. İşbirliği için kendilerine teşekkür ediyorum. Bu konudaki çalışmalarımızı azim ve kararlılıkla devam ettireceğiz” diye konuştu.

HER TÜRLÜ KATKIYA HAZIRIZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, “Hayvan borsası ve Bölgemiz sınırları içindeki ANET tesisinin rehabilite edilerek daha modern bir yapıyla kazandırılması konularında her türlü katkıyı koymaya hazır olduğumuzu taahhüt ediyoruz. Kendilerine de açık çek veriyoruz. Antalya için hepimiz birlikte çalışmanın görüntüsünü vermekten mutluluk duyuyorum” dedi.