* Serbest piyasa verileridir

Цель и масштаб

Это неизбежная необходимость найти промышленные инвестиции в Анталии, которая является одним из важнейших центров мира и туризма в Турции. 


Binlerce yıllık tarihi ile açık hava müzesi, doğal güzellikleri, denizi ve güneşi ile tabiat harikası olan ilimizin; ihtiyaçlarını dikkate alarak, çevre kirliliğine sebep olmayacak sanayi türlerini seçmek, sanayi yatırımlarını bir araya toplayıp düşük maliyetli ve her türlü altyapısı hazır sanayi parselleri üretmek, tahsis etmek, yapım ve işletme aşamalarında kontrol etmek, gelişmelerini sağlamak Bölgemizin amacıdır.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi; İnsan ve çevre ilişkilerine önem veren, çevre kirlenmesine karşı duyarlı bîr düşünce ışığında, Bölge ve Ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilmekte olan büyük bir proje ve tutkudur. Tarıma ve turizme uygun olmayan arazilerde Sanayi için gerekli her türlü alt yapı, çalışanlar için çeşitli sosyal aktivite alanları ve tesislerinin hazırlanması ile tüm dönemlerde, kaliteli hizmetin devamlılığının sağlanması projenin kapsamı içerisindedir.