* Serbest piyasa verileridir

Directorate of Administrative Affairs

GÖREV

Antalya OSB Müdürlüğü bünyesindeki hizmet alanlarının (otel- sosyal tesis, AOSB iş merkezi ve kademe dükkanları, ATM noktaları, baz istasyonları vb.) kiralanması ve kaliteli hizmet verilmesinin sağlanması,

Özel Antalya OSB Kreşi ve Gündüz Bakım Evi’nin eğitim seviyesini ve hizmet kalitesini üst seviyede tutarak işletilmesi,

Antalya OSB’de 7/24 güvenlik hizmeti sağlanarak, gerekli güvenlik kontrollerin yapılması,

Antalya OSB Müdürlüğü idari binasında danışma hizmetinin verilmesi,

Müdürlüğümüz evrak kayıt ve arşivinin güvenli ve düzenli tutulması ve belgelerin muhafaza edilip, danışma ile santral hizmetinin sunulması,

Antalya OSB Müdürlüğü çalışanlarının, hijyenik ve güvenli gıda tüketimi için yemekhane ve ikram hizmeti sağlanması,

Antalya OSB Müdürlüğü çalışanlarının güvenli bir şekilde ulaşımının sağlanması,

Antalya OSB Müdürlüğü idari binasının temizlik hizmetinin sağlanması,

Konferans salonlarında koordinasyon ve hizmetlerin yapılması ve yürütülmesi,

Antalya OSB Müdürlüğü tüm sigorta işlerinin takip edilmesi ve yenilenmesi,

Antalya OSB Müdürlüğü idari binanın İş Güvenliği ve Sağlığı önlemlerin alınması ve periyodik kontrollerin yapılması,

Antalya OSB Müdürlüğü bünyesindeki araçların periyodik bakım ve muayenelerinin yapılması,

 

AMAÇ

Antalya OSB Müdürlüğü adına, özverili ve disiplinli Personeli ile örnek OSB amacımızı hedefleyerek, katılımcılarımıza ve kurumumuzun ihtiyaçlarına yenilikçi ve geliştirici fikirler ile kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vererek, Antalya OSB markasına kalıcı katma değer sağlamaktır.

 

HİZMET ALANLARI

Antalya OSB Müdürlüğü bünyesindeki;

Otel – Sosyal Tesisler,

AOSB İş Merkezi ve Kademe Dükkanları,

ATM Noktaları,

Baz İstasyon Merkezleri vb. alanların kiralama aşamasında başvuruların kabulünü, Yönetim Kurulu kararı ile sözleşmelerinin yapılmasını ve kaliteli hizmet verilmesinin sağlanmak amacıyla gerekli kontrolleri yapmaktadır.

 

AOSB KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ HİZMETLERİ

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunun, bölge sanayicilerimiz ve çalışanlarının çocukları ‘’bizim geleceğimizdir’’ düşüncesinden hareketle, bugüne kadarki kaliteli hizmet anlayışımızda ekleyerek 2016 yılında başlatmış olduğumuz projelerimiz içinde yer alan Özel Antalya OSB Kreş ve Gündüz Bakım Evi projemiz ekim ayında hizmete geçmiştir.

Özel Antalya OSB Kreş ve Gündüz Bakım Evi; 98 kişilik kapasitesi ile İngilizce, yoga, dans ve müzik gibi branş dersleri ile hizmet vermektedir.

Özel Antalya OSB Kreş ve Gündüz Bakım Evi, öğrencilerinin doğum günü etkinliği kapsamında ‘Geleceğin Fidanları’ projesi ile her öğrencimiz adına bahçemize bir fidan ekip, sertifika vermektedir.

 

GÜVENLİK 

Antalya Organize Sanayi Bölgesinde, 7 gün 24 saat 1 güvenlik amiri, 1 güvenlik şefi, 28 güvenlik personeli, 3 danışma personeli ile 3 vardiya olarak güvenlik hizmeti sağlanmakta olup, Antalya ili Döşemealtı İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Antalya Organize Sanayi Jandarma Karakol Komutanlığı ile Koordineli çalışılmaktadır.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi 6 giriş ve 6 çıkış kapısının kamera kayıt sistemi ile kontrolü, giriş ve çıkışlarda araçların plakalarının ‘’Plaka Takip Sistemi’’ ile kayıt alınmaktadır.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi iç yollarının kontrol ve denetimi, yol düzenlemelerinin yapılması, bu yollarda meydana gelen trafik kazalarında gerekli tedbirleri almak ve ilgili makamları haberdar edilmektedir.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü İdari Bina ve Sosyal Tesislerinin güvenliğini sağlamak,
Antalya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü İdari Bina ve Sosyal Tesislerini ziyarete gelen devlet yetkililerine ve yabancı davetlilere, bölge girişinden itibaren refakat edilmektedir.

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü İdari Binaya gelen misafirlerin detektör ve X-Ray cihazları ile arama yaparak, danışmaya yönlendirilir.

Antalya Organize Sanayi Bölgesinde can ve mal güvenliğine zarar verecek kişi ve maddelerin girmemesi için, güvenlik görevlileri tarafından güvenlik kapısında detektör ile güvenlik kontrolünün yapılmaktadır.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi, bünyesinde bulunan sanayi kuruluşlarımıza ait güvenlik teşkilat ve görevlileriyle haberleşme içinde olmakta ve onlara destek vermektedir.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi itfaiyesi ile bölge içinde meydana gelecek olaylarda koordineli çalışmaktadır.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi içerisindeki devriye takipleri güvenlik amiri tarafından TOM(Bekçi Kontrol Kalemi) sistemiyle dijital ortamda yapılmaktadır.

Gece görevli güvenlik personeli, araç ve yaya olarak tüm bölgede güvenlik noktalarında bulunarak ve periyodik saatlerde tüm bina çevresinde dolaşarak izleme ve önleme tedbirleri alınmaktadır.

 

DANIŞMA VE SANTRAL

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde bulunan danışma personeli ile gelen kişiler talepleri doğrultusunda ilgili yerlere yönlendirme yapılır.

 

EVRAK KAYIT VE ARŞİV

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde işlem gören, gelen ve giden evrakların yönlendirilmesinden teslimine, muhafaza ve imhasına kadar olan sürecin sistemli bir şekilde kontrolü ve sürekliliğinin sağlanması İdari İşler Müdürlüğü tarafından Evrak Kayıt ve Arşiv bölümünde gerçekleştirilir. 

Gelen ve giden evraklar, TerreDocs Doküman Yönetim ve Arşivleme sisteminde tarih ve sayı verilerek kayıt edilir, kaydı yapılan evrak bölge müdürü onayı ile sistem üzerinden ilgili birime havale edilir.

AOSB Müdürlüğüne gelen ve giden tüm evraklar, dijital sistem ve dosyalama sistemi ile arşivlenir ve muhafaza edilir.
 

TOPLANTI SALON HİZMETLERİ

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzde konferans ve eğitim salonlarımızın toplantı, seminer, konferans ve eğitimler için hazırlanması ile ilgili koordinasyonu İdari İşler Müdürlüğü yürütmektedir.

Sanayicilerimize ücretsiz tahsis edilen salonlar, dış katılımcılara tahsisi için Yönetim Kurulu kararı ile belirlenen ücret tarifesi doğrultusunda gerçekleştirilir. Onay doğrultusunda talep sahibine yazılı bilgi verilir. Salon talebinin uygunluğu kararı ile salon tahsisi programa alınarak salon hazırlıkları takip edilmektedir.

 

SİGORTA HİZMETLERİ

Antalya OSB Müdürlüğü tüm sigorta işlerinin takip ve yenilenme işlemlerini yapmaktadır.

 

İŞ GÜVENLİĞİ ve SAĞLIĞI HİZMETİ

AOSB İdari Bina, iş güvenliği ve sağlığı önlemlerini almış olup, periyodik kontrolünü yapmaktadır.

 

OFİS İÇİ HİZMET

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde tüm idari bina üst yönetim, personeli ve misafirlerin içecek, ikram hizmetlerinin ve tüm idari binanın temizliğinin yapılması için taşeron firma aracılığı 6 personel ile AOSB bünyesinde 2 ofis içi hizmet görevlileri çalıştırılmaktadır.

 

YEMEKHANE HİZMETİ

Antalya OSB Müdürlüğümüzde yemek hizmeti kendi bünyemizdeki 2 eğitimli personel ile hizmet sağlanmaktadır. 

 

PERSONEL SERVİS HİZMETİ

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz personelinin taşınma servis hizmeti 5 araç ile yapılması sağlanmaktadır.

 

ARAÇ BAKIM VE GÖREVLENDİRME

Antalya OSB Müdürlüğü bünyesindeki araçların kasko ve trafik sigortası, periyodik bakım ve muayenelerinin yapılması sağlanmaktadır.