* Serbest piyasa verileridir

 

Sınav son başvuru tarihi 23 Mayıs 2019

Sınav tarihi: 27 Mayıs 2019

 

Daha önce katılım başvurusu yapan ve katılım onayı verilen kişilerin tekrar başvuru yapmalarına gerek yoktur. İlgili kontenjan talep  yoğunluğu nedeniyle  yeni katılımcı başvuruları için açılmıştır.

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Antalya Liman Başkanlığı tarafından Amatör Denizci Belgesi  sınavı 27 Mayıs 2019  tarihinde saat 14.00 da  Bölge Müdürlüğü Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olup, sınav neticesinde başarılı olanlara, tanımlanmış özel tekneleri kullanım izni sağlayacak yetkinlik belgeleri, yetkili kuruluş tarafından teslim edilecektir. İlgili program hakkında eğitim detay kısmından  ulaşabilir ve katılım başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sınavda başarılı olan katılımcılardan talep edilecek evrak- dokümanlar

Başarılı katılımcılar  belge evrakları dosyasına;

  1. 1 Adet Kimlik Fotokopisi
  2. 1 Adet Ehliyet Fotokopisi ( Ehliyet fotokopisi sağlık raporu yerine istenmektedir. Ehliyeti olmayan kişiler Amatör Denizci Olabilir sağlık raporu almalıdırlar.)
  3. 1 Adet vesikalık ( http://gss.gasm.gov.tr adresinden katılımcılar e-devlet şifresi ile kullanıcı profili oluşturabilir ve resimlerini tarayıp eklemelidirler.)
  4. 9060 Kodu ile vergi dairesine Amatör Denizci Belgesi harcı 39,70 Tl olan ücreti yatırıp dekontunu eklemelidirler.

Eklerin bulunduğu dosya sınav sonrasında  Antalya OSB   Bölge Müdürlüğü' ne teslim edilmelidir.

Dosya teslim edildikten sonra  belgeler  Liman Başkanlığınca düzenlenip size teslimi yapılacaktır. ​

 

İşbu formun doldurulması halinde, eğitime katılma başvurumun değerlendirilmesi için 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında; adı-soyadı, T.C. Kimlik Numarası, adres, telefon numarası, e-posta adresi T.C. Kimlik Numarası, pasaport numarası, geçici T.C. Kimlik Numarası, ehliyet fotokopisi, kimlik verilerim gibi iletişim bilgilerimin, başvuru formunda yer alan diğer verilerim dahil kişisel verilerimin (özel nitelikli kişisel veri) işlenmesine, yukarıda sayılan tüm kişisel verilerimin Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından ilgili tüm paydaşlar ile paylaşılmasına muvafakat ediyorum.