* Serbest piyasa verileridir

ADEN SERA MALZEMELERİ VE PLASTİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.

Aden Sera Malzemeleri LTD ŞTİ. 2011 yılında Antalya ‘ da kurulmuştur. Şirketimiz seracılık sektöründe Yerli ve İthal markaların Poli Etilen ürünleri olan Sera örtüleri, Çileklik ( siyah malç film ), Karpuzluk, Silaj naylonu, Silaj-Strech film, Havuz naylonu ve Solarizasyon örtülerinin yanında seralarda kullanılan Klips, Böcek tülü(insecnet) gibi ürünleri Yurt içinde ve Yurt dışında bulunan müşterilerine sunmaktadır.

Aden Sera Ltd. Şti. tarım sektörünün ihtiyaç duyduğu her türlü tarımsal film (sera örtüleri, solarizasyon ve malç filmleri, silaj örtüleri, ısı perdeleri), tarımsal ambalaj ürünlerini (taze sebze – meyve torbaları, fide üretim torbaları, silaj torbaları, topraksız tarım torbaları) ve diğer sera örtü malzemeleri ( Klips, gölge, sinek ve arı tülü ) ticaretini yapmak üzere Antalya'da kurulmuştur. Ticaret temellerini müşteri memnuniyeti ve güveni üzerine kuran Aden Sera, hizmet ve ürün kalitesinde sürekliliği hedeflemiştir.

Bu hedef doğrultusunda; 3 katlı Co-Ex teknolojisi ile yüksek kalite standartlarında sera örtüsü üretimi yapan İmece Plastik'in Bayii ve özel satış alanında Türkiye Distribitörlüğünü almıştır.

İthal ürünleri tercih eden müşterileri için de, ürünlerinde önce kaliteyi benimsemiş, dünyanın en büyük plastik üreticilerinden, 7 katlı COEX teknolojisi ile üretim yapan AGRİPLAST (İTALYA) Türkiye Genel Distribitörlüğünü almıştır.

Türkiye'nin bütün bölgelerine yayılmış 140 bayii aracılığı ile tarım sektörünün hizmetindedir. Henüz çok genç bir firma olmasına rağmen Aden Sera, İmece ve Agriplast markaları ile, 2013 yılında 5 bin dekardan fazla serayı kaliteli sera örtüleri ile taçlandırmıştır.

Aden Sera, en kaliteli tarımsal plastik örtü ve ambalaj ürünlerini giderek yaygınlaşan seçkin bayii ağı ile tarım sektörünün hizmetine sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Aden Sera, sera malzemeleri ile tarımsal plastik örtü ve ambalaj ürünlerinin ulusal ve uluslar arası pazarlama ve satışını yapan lider kuruluş olacaktır.

Misyonumuz

Ticaret temellerini müşteri memnuniyeti ve güveni üzerine kuran Aden Sera, hizmet ve ürün kalitesinde sürekliliği hedefleyen, başarı odaklı, ilkeli, saygın, tercih edilen, örnek bir pazarlama ve satış şirketidir.

İlkelerimiz

- Müşteri Memnuniyeti
- Dürüstlük ve Güzel Ahlak
- Ahde Vefa
- İnsana, Çevreye ve Tabiata Saygı
- Başarıya Odaklanma
- Sürekli Gelişim
- Yenilikçilik
- Çalışan Memnuniyeti

 

Sektör

Plastik