* Serbest piyasa verileridir

NOBEL ENERJİ ELEK. MÜH. MİMARLIK İNŞ. ÖZEL EĞİTİM TİC.SAN.LTDŞTİ

Çünkü biz çağımızda uğruna savaşların yapıldığı enerjinin verimliliği ve kalitesi arttırmak için çabalıyoruz. Yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelerek enerji verimliğini ve kalitesini arttırarak barışa bir anlamda biz katmak istiyoruz. Bu yüzden adımız barışı simgeleyen adlardan biri olan Nobel Enerji.

Unutmayalım ki yurttaşlık, toplumda yaşamak değil, toplumu değiştirmektir. Yenilenebilir enerji kaynakları ve enerji verimliliği – kalitesi konusunda yaptığımız çalışmalarla toplumumuzu bilinçlendirir ve değiştirebilirsek başta birer yurttaş olarak ülkemize daha sonra korumakla yükümlü olduğumuz dünya barışına katkıda bulunacağımıza inanıyoruz. Nobel Enerji & Mühendislik ailesi olarak yalnızca toplumumuza karşı duyarlılık taşımakla kalmıyor, toplumumuzu da sorumluluğa çekiyoruz.

Yeterli ve yetkin olduğumuz alanlarda gerçekleştirdiğimiz ölçüm ve muayene hizmetlerinde, teknolojik ve yasal gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişmeyi ilke edinmiş bir firma olarak;

  • Benimsediği ilkeler doğrultusunda çalışma prensipleri ve kalitesin ödün vermeden hizmet sunmak
  • Sunmuş olduğu faaliyet kapsamlarını arttıran, kendi süreçlerini sürekli kontrol eden yenilikçi bir yapıya sahip olmak
  • Sunmuş olduğu muayene hizmetleri konusunda bölgemizde lider firma olmak
  • Yetkin personel kadromuzu daha ileri seviyelere taşımak ve sürekli eğitimler ile desteklemek
  • Sunmuş olduğu faaliyet kapsamlarını arttıran, kendi süreçlerini sürekli kontrol eden yenilikçi bir yapıya sahip olmak
  • Muayene hizmeti sunan personelin ve destek personelin aktreditasyon şartlarını tam ve eksiksiz uygulayarak eşit hizmet anlayışı ile gizlilik ve tarafsız ilkelerinden ödün vermemek.

Sektör

Yapı