* Serbest piyasa verileridir

Propak Endüstriyel Kağıt Gıda Hijyen Ürünleri Temizlik Inşaat

FİRMA DETAYI 
    Propak Endüstriyel Kağıt Gıda Hijyen Ürünleri Temizlik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, son yıllarda endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri üretimi alanında hizmet ve servis altyapısı ile müşteri memnuniyetini sağlamış Akdeniz Bölgesinin en güçlü firmalarından birisidir. 
    Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız, işe yüreğini koyan çalışanlarımız ve yaygın hizmet ağımızla ihtiyaçlarınıza anında ve sorunsuz cevap verebilmekteyiz. TSE / TSEK / ISO / ÜÇLÜ SORUMLULUK / HELAL ve 0 YERLİ SERMAYE belgelerine sahip olmamız, isteklerinizin karşılanması konusunda en büyük güvencenizdir. 


Ar-Ge Çalışmalarımız 
    Propak Endüstriyel ambalajına giren her ürünümüzün ar-ge si uzun bir süreçten geçer, testlerden geçen ve 0 etkisi kanıtlanmış ürünlerimizin üretimine başlanır. 

Üretim Tesisimiz 
    Ar-Ge çalışmaları yapılan ürünümüz,konusunda uzman kimyagerlerimizce üretim bandına alınmaktadır. En doğru sunum ve en doğru ambalajlanma tekniği ile üretim aşamasını tamamlamaktadır. 

Paketleme ve Sevkiyat 
    Tüm Propak Endüstriyel ürünleri niteliklerine göre kolilendikten sonra, taşıma aşamasında sorun çıkarmaması için paletler üzerinde streçlenir. Taşıma türüne göre sevkiyat esnasında esnemesi önlenerek ürünün sağlıklı bir şekilde lojistiği sağlanır. 

Satış Sonrası 
    Propak Endüstriyel üretim aşamalarında olan titizliğini satış sonrası konularında da göstermektedir. Daima mükemmeli yakalamaya koşan PROPAK bu kriterlerinden taviz vermeden bayii ağını genişletme yolunda devam etmektedir. 
 

Sektör

Kimya

Ürünler

Çamaşır Hijyen Ürünleri Mutfak Hijyen Ürünleri Genel Hijyen Ürünleri Kişisel Hijyen ürünleri Zemin Bakım ürünleri Gıda Hijyeni Ürünleri Havuz Kimyasalları Konsantre Ürünler Sıvı Sistem Çamaşır Hijyen ürünleri