* Serbest piyasa verileridir

İŞVERENLER İÇİN A' DAN Z' YE GÜNCEL İŞ HUKUKU EĞİTİMİ

 

Sayın Sanayicimiz

 

OSBEM( Antalya Organize Sanayi Bölgesi Eğitim Merkezi) programları kapsamında “İşverenler İçin A’dan Z’ye İş Hukuku Eğitimi” gerçekleştirilecektir. Program Sayın Lütfi İNCİROĞLU sunumuyla 6-7-8-9 Aralık 2022 tarihlerinde, 13.00-17.00 saatleri arasında Antalya OSB Atatürk Konferans Salonu’nda yapılacaktır.

4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili mevzuatın son güncel gelişmeleri konusunda işveren temsilcilerinin farkındalık düzeyinin aktarılmasına yönelik bilgilerin paylaşılacağı programda; iş mevzuatı ve uygulaması ile ilgili olarak son çıkan Yargıtay kararları değerlendirilerek insan kaynakları sürecinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi hususuna katkı sağlanması hedeflenmektedir.

Ön kayıt koşulu bulunan ve dış katılıma da( Bölge dışı firma/kurum çalışanları) açık olan program için son kayıt başvuru tarihi 2 Aralık 2022 saat 14.00 olup katılım sağlamak isteyenlerin https://www.antalyaosb.org.tr/tr/egitim/isverenler-icin-a-dan-z-ye-guncel-is-hukuku-egitimi/209 linkinden eğitim içerik bilgisine ulaşarak başvuru kayıtlarını oluşturmaları ve bilgi alınması hususunda, gereğini rica ederiz.