* Serbest piyasa verileridir

 

Son katılım başvuru tarihi: 1 Şubat 2023 Çarşamba

Ücretsiz program.

 

OSBEM 2023 “ENLER”  programında AŞKIM KAPIŞMAK’ ı katılımcılarıyla buluşturuyor.

Aşkım KAPIŞMAK

1979 yılında İstanbul’ da doğdu. 

Arif Sağ müzik evinde şan eğitimi aldı.

MSM ( Müjdat Gezen Sanat Merkezi) sahne sanatları eğitimini tamamladı. Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler yüksek okulundaki eğitiminden sonra Newport International University’de Davranış Bilimleri – Psikoloji lisansını tamamladı. 

İki yıl boyunca Beden Dili Uzmanlığı ve İletişim Becerileri eğitimi de alan Kapışmak, Türkiye genelinde seminerler ve eğitimler vermeye başladı. Üniversiteden mezun olduktan sonra, Marmara Üniversite’sinde Etkili İletişim Becerileri dersleri verdi. 

Mindfulness eğitimini tamamlayıp uzmanlık belgesini aldı. 

Medya sektörüne farklı TV kanallarında programlar hazırlayıp sunarak başlayan Kapışmak, çalışmaları ile ses getirerek medyada hem kendi programları ile hem konuk olduğu programlarla ses getirdi. ‘’En İyi Sahne Projesi Ödülü’’ ne sahip olan Aşkım Kapışmak tek kişilik gösterilerine başladı. 

Aşkım Kapışmak günümüzde üniversiteler, belediyeler, kurumsal şirketlerde yurt içi ve yurt dışında eğitimler vermektedir. Bununla birlikte birçok üst düzey yöneticinin iletişim danışmanı olan Kapışmak aile içi çatışma ve ilişki problemi yaşayan bireylere ve kurumlara danışmanlık eğitimleri de veriyor.

13 kitabı olan Aşkım Kapışmak her sene kendi yazdığı ve kurguladığı seminerlerini kitlelerle buluşturmaya devam ediyor.

3 Şubat 2023 tarihinde Antalya OSB' de katılımcıları ile buluşuyor.

Ücretsiz hizmet sunumu gerçekleştirilecek olan Aşkım Kapışmak ile İletişim konulu söyleşi programına; iletişim becerileri güçlendirmek, kişisel gelişimine katkı sağlamak  İsteyen herkes davetlidir.