* Serbest piyasa verileridir

 

Antalya OSB 2022 “ENLER”  programında EVRİM KURAN’ ın sesi ve düşüncelerini katılımcılarıyla buluşturuyor.

Evrim Kuran

Hacettepe Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA bölümlerinde öğrenim görmüş, Harvard Business School’da Davranış Ekonomisi, İnovasyon, Tasarım Düşüncesi eğitimleri almıştır ve aynı okuldan Yönetimde Mükemmellik Sertifikasına sahiptir.

Pek çok ulusal ve global markanın işveren markası danışmanlığını yapmakta ve işveren markası alanında dünyanın önde gelen araştırma ve danışmanlık şirketi Universum’un Türkiye Liderliğini sürdürmektedir.

Bir sosyal girişim olan ve hedefi gençlerde 21. Yüzyıl yetkinliklerini geliştirmek olan YetGen Koop Kurucu Üyesi olan Evrim Kuran, PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Gençlik Kurulları, Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi ve Yanındayız Derneği Danışma Kurulu üyesidir.

Evrim Kuran’ın Türkiye’nin 5 kuşağını anlatan Telgraftan Tablete, Z kuşağını farklı araştırmalarla mercek altına aldığı Z: Bir Kuşağı Anlamak ve Türkiye’nin yeni göç neslini incelediği Onlar Göçtü Buradan isimli üç kitabı bulunmaktadır.

Söyleşi Programına; Anne ve Babalar, Öğretenler, İşverenler, Yöneticiler, Genç Kuşak, Anlatabilmek ve Anlaşılabilmek İsteyen herkes davetlidir.