* Serbest piyasa verileridir

 

  • TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ ANTALYA SEKTÖR BULUŞMASI
  •  
  • Son Kayıt Tarihi: 20 Aralık 2023 Çarşamba
  • Eğitim Tarihi: 21 Aralık 2023 Perşembe
  • Eğitim Saati: 14.00-16.00

 

Ülkemizin rekabet gücünü artırmak, ulusal ve uluslararası düzeyde ticaretini kolaylaştırmak ve toplumun yaşam düzeyini yükseltmek için standardizasyon, uygunluk değerlendirme, eğitim, deney ve kalibrasyon faaliyetlerini tarafsız, bağımsız, etkin ve güvenilir olarak sağlama misyonuyla hareket eden Türk Standartları ülkemizin birçok şehrinde iş dünyamızın farklı sektörlerinden temsilcilerle bir araya gelerek; bu buluşmalarda sektör sorunlarını ele almakta ve bu sorunların çözüme kavuşturulmasını hedeflemektedir.

“TSE - Sektör Buluşmaları” ismiyle düzenlenen etkinliklerde iş dünyamıza TSE’nin yakın zamanda faaliyete geçirdiği hizmet alanları ile önümüzdeki süreçte uygulamaya koyacağı projeleri hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

TSE ve Antalya iş dünyasının buluşması ise 21 Aralık 2023 Perşembe  günü saat 14 :00’te, Antalya  Organize Sanayi Bölgesi  Atatürk Konferans Salonu’muzda “gerçekleştirilecektir. Ön kayıt koşulu olan programa aşağıda yer alan "KAYDOL" kısmından 20 Aralık 2023 Çarşamba gününe kadar kayıt gerçekleştirilecektir.