* Serbest piyasa verileridir

Şehir Giriş/Çıkış Tedbirleri Hk.

Sayın Sanayicimiz;

Koronavirüs (Covid-19) salgınından ülkemizi ve vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek için gereken tedbirlerin kararlaştırılması kapsamında Antalya İl Umumi Hıfzısıhha Kurulu tarafından alınan 18.04.2020 tarih ve 2020/23 nolu kararın 1. maddesinde “İlimiz sınırlarından kara, hava ve deniz yolu ile (toplu ulaşım aracı, özel araç ve yaya vb. dâhil ) yapılacak tüm giriş/çıkışların 18 Nisan 2020 Cumartesi saat 24:00’den itibaren 15 gün süreyle geçici olarak durdurulmasına” karar verilmiştir.

İlimizde yaşayan/bulunan vatandaşlarımızın ve ilimize gelecek kişilerin şehre giriş/çıkışlarına yazımız ekinde bulunan 2020/23 nolu İl Umumi Hıfzısıhha Kurulu kararında belirtilen durumlarda izin verilecektir.

Kurul kararlarına uyulmaması halinde ve her seferinde ayrı ayrı olmak üzere cezai işlem ve işyerleri ile firmalar hakkında ilgili mevzuat uyarınca gerekli yaptırımlar uygulanacaktır.

Bu kapsamda, firmanız bünyesindeki personel servislerinin, olası şehir dışı programlarının, ekonomik ve lojistik faaliyetlerin kurul kararları doğrultusunda sürdürülmesi hususunda,

Bilgi alınmasını ve gereğini önemle rica ederiz.